DISKUZE K ČLÁNKU Nové řešení migrace ve Středozemním moři. S čím přichází evropské země?

Nový systém přerozdělování migrantů zachráněných ve Středozemním moři bude dobrovolný a podle představ zemí, které s plánem v pondělí přišly, by jej měla financovat EU. Státy, které se rozhodnou pro účast, budou mít na převzetí migrantů čtyři týdny a budou odpovědné za procedury spojené s jejich žádostmi o azyl. Vyplývá to z dokumentu sepsaného tento týden Německem, Francií, Itálií a Maltou, s nímž se dnes v Bruselu seznámili diplomaté ostatních členských států EU. Unie by podle návrhu měla posílit vzdušné pátrací akce s cílem překazit činnost organizovaných skupin pašujících lidi.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Nejlepší názory

» Jarmila Š. (Hlasoval 1 člověk) 26.09.2019 10:55
Můj názor je ten, kdo si je vyloví, ať si je… »

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • Jarmila Š.

  Jarmila Š.

  90.181.27.XXX
  Můj názor je ten, kdo si je vyloví, ať si je nechá a živí, ostatní státy EU o to nestojí, to jen Macron s Merkelovou mají takové podivné nápady, přece Afrika je ohromná země, tak ať sedí na zadku tam a necpou se do malé Evropy, vyžírky a ještě zapojte drony, to se musím smát, co chcete dělat pro lidi bez vzdělání, muslimského vyznání, to tu chcete mít neustálé rozbroje, vraždy, rozdávání peněz, které potřebují naši lidi? Je to ostuda. 05

  + 1 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fotogalerie