DISKUZE K ČLÁNKU Válka USA a Číny? Legendární diplomat se ozval

Pokud se Číně a Spojeným státům nepodaří ukončit své obchodní neshody, mohl by jejich střet přerůst v ozbrojený konflikt. Na odborné konferenci v Pekingu věnované čínsko-americkým vztahům to dnes prohlásil americký exministr zahraničí a historik Henry Kissinger. Dnes 96letý bývalý diplomat byl v 70. letech minulého století jednou z ústředních postav při obnovování diplomatických vztahů mezi Pekingem a Washingtonem.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • chodovák

  chodovák

  217.30.65.XXX
  Je hezké, jak si ministr zahraničí USA třese rukou s vrahem desítek tisíc lidí, tedy pachatelem zločinů proti lidskosti, kterého USA podporovaly do konce jeho života. Stejně tak podporovaly obdobné zločince v Argentině i jinde v Latinské Americe. Levicově zaměření lidé se přece podle USA mohou - a to dokonce nejlépe masově - vraždit (a když se mezi ně připletou jiní, tak to nevadí, nemají se připlétat). Ostatně tak to předvedly v Jižním Vietnamu, když povraždily cca 3 milióny civilních obyvatel (a to i napalmem!!! - samozřejmě "humánně"). Viz ona slavná fotka nahaté malé holčičky popálené napalmem utíkající před smějícími se am. vojáky. Byla to přece "zábava" (tu fotku pořídil západní novinář a dostal za ni cenu).

  + 0 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fotogalerie