DISKUZE K ČLÁNKU Zásadní změna v pohledu na covid-19: Jak to je s imunitou?

V případě nového typu koronaviru SARS-CoV-2, který způsobuje nemoc covid-19, odborníci stále nemají dostatek informací o jeho biologickém chování. Svědčí o tom stále nové a detailnější studie, které například přinesly nové informace o tvorbě protilátek u lidí, kteří nemoc prodělali, řekl ČTK ředitel Ústavu molekulární a translační medicíny olomoucké lékařské fakulty Marián Hajdúch.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • Karel Janyška

  Karel Janyška

  185.186.162.XXX
  Tato zločinecká vláda, a jiné nejsou v demokracii podle mistra mistrů F.A.Hayeka, ani možné, tato je navíc vedená trestně stíhaným pro mne superzločincem a podporovaná zločinnými komunisty a pro mne vlastizrádcem a psychopatem Zemanem, vůbec lidi nenabádá k tomu, co okamžitě dělat, když na ně tzv. jak se říká "něco leze". Její doporučení je ať lidi přijdou k lékaři, kdy budou mít 3 - 5 dní horečku. To je zločin !!!

  To je samozřejmě pozdě a já mám vážné podezření, že je to proto, neboť nakoupili z Číny, samozřejmě za osobní "vejvar", za miliardy korun zmetkového zboží, které jsme byli schopni vyrobit sami a daleko kvalitněji a teď potřebují, aby bylo využito a oni nebyli podezírání z tohoto zbytečného špinavého obchodu se zločinnými komunisty v Číně.

  Tak tedy zase jen já, když ti zmetci ne. .

  Když ono "něco" přijde, okamžitě, okamžitě znamená ihned, všeho nechte a nahřátím těla na sucho, ono si o to stejně řekne, navlečením oděvů a bůhví jak ještě, mu vyhovte. To zapne jeho imunitní systém, tedy uvede do činnosti sebezáchovné, sebepořádací a seberegulační vlastnosti spontánního řádu vašeho těla, a ten v předstihu teplotou iniciován vetřelce vyhledá a zahubí. Pokud to neuděláte, viry se namnoží a je zle. Tento čínský zmetek dokonce umí imunitní systém přelstít a množí se a množí. "Něco na mě leze" je však přítomno vždy. Tak nebuďte hloupí a dělejte to. Mám to vyzkoušené a boxer Lukáš Konečný mi to potvrdil i u jeho otestovaném coronaviru také. Druhý den byl zdráv.

  Přidám vlastní zkušenost, ale nemohu říci, že to byl coronavirus, nebyl jsem testován. Vrátil jsem se z Olomouce, velmi coronavirem zasaženým. Asi před měsícem mě přepadla náhle příšerná zimnice a během chvilky jsem měl horečku 39. Udělal jsem to, co vždy, trvalo ti sice tentokrát déle, 2 hodiny, celé to bylo jakési divné a nové, ale šel jsem spát večer s horečkou 35,7 a zcela zdráv.

  Tak makejte a nekecejte. Jde to a funguje to. Jde o život, ne o legraci... Dzp.

  + 0 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fotogalerie