DISKUZE K ČLÁNKU Největší tajemství Sovětského svazu! Jak chtěli námořníci svrhnout Brežněva?

Psal se rok 1975 a moc sovětské říše se zdála neotřesitelná. V Kremlu vládl Leonid Iljič Brežněv a občané sovětského svazu si užívali relativní prosperity, které však byla provázené stagnací a všeobjímající a bezmeznou korupcí. S tím se jeden muž nechtěl smířit. A pokusil se o čin, který měl vyvolat bouři.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Nejlepší názory

» Pavel (Hlasoval 1 člověk) 13.06.2019 23:30
Senátoři,absolventi z plzeňských práv vůbec neví,… »

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • Pavel

  Pavel

  89.176.29.XXX
  Senátoři,absolventi z plzeňských práv vůbec neví, že právo je pouze minimem mravnosti, nikoli celou

  mravností. Ne každé mravně vadné jednání je tudíž trestné, protože to by musela být trestnái manželská nevěra, prostituce, žebrota atd. Všem těmto" senátorům v oblasti práva" proto doporučuji, aby si v prodejně knih v Právnické fakultě v Praze zakoupili publikaci "Dicta etregulae iuris" od doc.Jaromíra Kincla (ještě jej pamatuji jako nejlepšího rétora, kterého kdyprávnická fakulta měla). Určitě nebudou litovat,že se něco doví o právu.

  + 1 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fotogalerie