Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Agáta Hanychová na Koktové opět nenechala nit suchou

Agáta Hanychová
Agáta Hanychová
Foto: Instagram/Agáta Hanychová

Agáta Hanychová dává všemožně najevo, že pracovního rozchodu s influencerskou kolegyní Ornellou Koktovou, který před časem řešilo celé Česko, rozhodně nelituje. Nemůže si totiž vynachválit podobu aktuálního podcastu. 

Hanychová si rozchod pochvaluje opakovaně. "Já jsem hrozně ráda, že se naše cesty rozpojily a že si každá jdeme svojí vlastní cestou," řekla nedávno webu Prima Ženy. "Mě hrozně baví můj podcast, který teď mám, kde nemusím pomlouvat a můžu se bavit o věcech, který jsou chytrý a dobrý," vysvětlila. 

Influencerka také dala jasně najevo, že by Koktovou už nejradši vůbec neřešila. "Já se asi k Ornelle už vůbec nechci vyjadřovat, pro mě je to úplně uzavřená kapitola i osoba," nechala se slyšet. 

Sama si ale občas neodpustí šťouchanec do Ornelly. Například když znovu zdůraznila, že nový podcast ji naplňuje mnohem více než ten, na němž spolupracovala s další trojnásobnou maminkou.

"Baví mě to, že se na to fakt připravuju a není to jen plkání," prohlásila Hanychová v rozhovoru pro web super.cz. Nynější debaty s hosty jsou prý někdy až moc intelektuální. "Třeba Natálie Kocábová, se kterou jsme řešily i politiku, mi napsala, že neměla lepší rozhovor," dodala dcera herečky Veroniky Žilkové. 

Témata:  Agáta Hanychová

Související

Aktuálně se děje

2. června 2026 21:53

Libor Bouček má trauma, které nedokáže vymazat z paměti

Víte, jaké je největší trauma Libora Boučka? Podle jeho manželky Gabriely vůbec nesouvisí s jeho profesní kariérou. Právě maminka obou dětí slavného moderátora prozradila, jakou vzpomínku nemůže její manžel dostat z hlavy. 

Zdroj: Dan Šrámek

Další zprávy