Počasí

Předpověď počasí na noc a neděli 17. prosince

včera 20:00

Praha - Ve vyšších vrstvách atmosféry k nám bude od severu zasahovat brázda nízkého tlaku vzduchu. Současně se bude do střední Evropy rozšiřovat od západu výběžek vyššího tlaku vzduchu, informuje chmu.cz.

Teploty v Česku nespadnou pod lunu další měsíc

včera 16:20

Praha - V noci bude mrznout, ale přes den se zřejmě průměr nejvyšších teplot v Česku udrží další čtyři týdny nad nulou. Na Štědrý den může teplota přes den dosáhnout až plus pěti stupňů Celsia.

Předpověď počasí na noc a sobotu 16. prosince

15.12. 10:33

Praha - Od západu se na naše území rozšíří nevýrazný výběžek vyššího tlaku vzduchu. Po jeho přední straně k nám bude zesilovat příliv studeného vzduchu od severozápadu až severu, informuje chmi.cz.

reklama

Předpověď počasí na noc a pátek 15. prosince

14.12. 09:59

Praha - Frontální vlna přejde přes naše území k východu a za ní k nám bude proudit chladnější vzduch od západu, uvedl chmi.cz.

Předpověď do konce týdne: Připravte se na silný vítr a ledovku

13.12. 14:43

Praha - V části Česka hrozí v noci a ve čtvrtek ráno tvorba ledovky. V Moravskoslezském kraji a v Olomouckém kraji na Jesenicku, Šumpersku a Přerovsku pak v noci opět zesílí vítr, slábnout by měl v poledne.

Předpověď počasí na noc a čtvrtek 14. prosince

13.12. 10:32

Praha - Okluzní fronta přejde přes naše území dále k východu a za ní k nám během dne bude proudit chladný vzduch od západu. Večer bude postupovat z Německa nad naše území frontální vlna, informuje chmi.cz.

Předpověď počasí na noc a středu 13. prosince

12.12. 11:24

Praha - Od jihozápadu se k nám přechodně rozšíří výběžek vyššího tlaku vzduchu. Ze západní do střední Evropy bude postupovat okluzní fronta a večer začne ovlivňovat i počasí u nás, informuje chmi.cz.

Českem se prohnala vichřice. Poničila střechy, vyvrátila stromy a způsobila komplikace v dopravě

12.12. 09:20

Olomouc/Zlín/Ostrava/Pardubice - Extrémně silný vítr, před kterým varovali meteorologové, napáchal značné škody. Hasiči vyjížděli k desítkám případů především na Moravě, ve Slezsku a východních Čechách.

Předpověď počasí na noc a úterý 12. prosince

11.12. 10:30

Praha - V noci začne přes naše území přecházet k východu studená fronta a za ní bude od západu proudit do střední Evropy studený vzduch. Informuje o tom na svém webu Český hydrometeorologický ústav.

Dávejte pozor na cestách: Česko zasáhne extrémně silný vítr a ledovka

10.12. 15:03

Praha - Ve východní polovině Česka se k silnému větru dnes a v noci na pondělí přidají mrznoucí srážky, které mohou na silnicích tvořit ledovku.

Předpověď počasí na noc a pondělí 11. prosince

10.12. 11:51

Praha - Po přední straně brázdy nízkého tlaku vzduchu nad východním Atlantikem a západní Evropou bude proudit do střední Evropy teplý vzduch od jihu, informuje chmi.cz.

Dočkáme se bílých Vánoc? Výhled počasí do konce roku

09.12. 15:58

Praha - Trend průměrných týdenních teplot bude pokračovat do konce tohoto i na začátku příštího roku. Týdenní minimální teploty budou zůstávat převážně pod bodem mrazu, maximální teploty se do konce roku budou udržovat většinou nad nulou. Uvedl to dnes Český hydrometeorologický ústav v dlouhodém…

Předpověď počasí na noc a neděli 10. prosince

09.12. 10:36

Praha - Počasí u nás začne od západu ovlivňovat frontální systém, uvedl chmi.cz.

Meteorologové varují: Ledovku vystřídá náledí. Jaké počasí nás čeká o víkendu?

08.12. 14:08

Praha - Teploty budou večer a v noci klesat k nule a ledem se mohou místy pokrýt vlhké silnice. Na náledí se musejí připravit chodci i motoristé v celém Libereckém kraji a také na Ústecku, Děčínsku a Teplicku.

Předpověď počasí na noc a sobotu 9. prosince

08.12. 11:07

Praha - Do střední Evropy se od západu rozšíří nevýrazný výběžek vyššího tlaku vzduchu. Po jeho přední straně k nám bude nadále proudit studený vzduch od severozápadu, informuje chmi.cz.

Předpověď počasí na noc a pátek 8. prosince

07.12. 10:38

Praha - Přes naše území bude postupovat dále k východu studená fronta. Za ní k nám bude zesilovat kolem hluboké tlakové níže nad Skandinávií příliv studeného vzduchu od severozápadu, uvedl chmi.cz.

Předpověď počasí na noc a čtvrtek 7. prosince

06.12. 10:59

Praha - Po severním okraji tlakové výše nad jižní Evropou k nám bude ještě proudit od západu teplejší vzduch, informuje chmi.cz.

Předpověď počasí na noc a středu 6. prosince

05.12. 09:59

Praha - Za teplou frontou k nám bude od západu zejména ve vyšších vrstvách atmosféry proudit teplý vzduch, informuje chmi.cz.

Předpověď počasí na noc a úterý 5. prosince

04.12. 09:49

Praha - Po okraji tlakové výše nad západní Evropou bude přes Dánsko a severní Německo postupovat teplá fronta k východu a svým jižním okrajem ovlivní počasí u nás, informuje chmi.cz.

Na horách napadne až 10 cm sněhu, pozor si musíme dát na sněhové jazyky

03.12. 13:14

Praha - Na horách napadne od dnešní noci do úterního poledne asi deset centimetrů sněhu, na Šumavě a v Krušných horách až 20 centimetrů.

Předpověď počasí na noc a neděli 3. prosince

02.12. 14:08

Praha - Výběžek vyššího tlaku vzduchu zasahující k nám od západu zeslábne. Později bude postupovat od severozápadu do střední Evropy okluzní fronta, informuje chmu.cz.

Zima udeřila: V Česku pokryl silnice mráz a sníh, na silnicích jsou komplikace

02.12. 10:19

Praha - Silnice na severu Čech jsou s opatrností sjízdné, sníh je na horských silnicích a mokré mohou namrzat. Místy jsou mlhy. Stejná situace je na dalších místech v Česku.

Předpověď počasí na noc a sobotu 2. prosince

01.12. 10:43

Praha - Počasí u nás bude ovlivňovat výběžek vyššího tlaku vzduchu od západu, který postupně zeslábne. Informuje o tom chmi.cz.

Předpověď na pátek a víkend: Připravte se na mrazy, Česko pokryje náledí

Aktualizovali jsme 30.11.2017, 22:41, 30.11. 15:34

Praha - Teploty v noci na pátek klesnou na minus jeden až minus pět stupňů Celsia, při vyjasnění i k minus osmi stupňům. Kvůli dnešním srážkám a roztátému sněhu budou vozovky a chodníky mokré, v místech pod 500 metry nad mořem budou namrzat.

reklama
reklama
reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací