Revue

Trápí vás rýma? Zkuste rady našich babiček

včera 07:49

Praha - Chřipkové epidemie, nachlazení či únava - to jsou aktuální témata posledních dní. Pokud vás trápí rýma, zkuste nejprve rady našich babiček.

Co dělat, když natankujete špatné palivo?

včera 07:35

Už se vám někdy stalo, že jste natankovali nesprávný druh paliva do svého nebo firemního vozu? Nebyli byste první ani poslední, ovšem málokdo ví, jak se v takové situaci zachovat.

Zlínští lékaři operují nádory úst a krku přenosem tkání z jiných částí těla

19.01. 16:19

Zlín - Lékaři Krajské nemocnice T. Bati (KNTB) ve Zlíně operují nádory v dutině ústní a krku novou metodou, a to přenosem potřebných tkání z jiné části těla.

reklama

Exkluzivní čajový dýchánek s osobnostmi

19.01. 14:55

Praha - Po Vánocích je většina lidí plná nadějí, že nový rok bude úspěšnější než ten minulý a hlavně skoro každý z nás má nějaké to novoroční předsevzetí. Mezi nejčastější z nich patří shodit pár kilo, začít se více věnovat rozvoji svoji osobnosti nebo si aspoň na chvíli odpustit skleničku dobrého…

Trápí vás červené pupínky po holení? Lékaři mají několik rad

18.01. 07:21

Londýn - Holení je trendem moderní doby a netýká se pouze vousů nebo intimních partií, ale i nohou. Pro většinu žen je to prakticky přirozená záležitost, některé ale trpí nepříjemnými problémy, které s sebou hladké nohy přináší. Proč vznikají?

Jak probíhá sex s robotem? Podívejte se na reakce lidí

Aktualizovali jsme 17.1.2017, 23:29, 17.01. 07:59

New York - Pohlavní styk a další intimní hrátky s umělou inteligencí už nejsou jen výsadou science fiction. Pomalu, ale jistě se zavádí i do běžného života, a někteří lidé měli poprvé možnost vyzkoušet, jak probíhá sex s robotem. Podívejte se na jejich reakce.

Opary a popraskané rty: Co dělat, abyste tomu předešli?

17.01. 07:30

Praha - V zimě trpní nejen pokožka, ale i rty a jejich okolí. Ústa jsou rozpraskaná, což může přejít až v bolavé koutky či dokonce opary. Co dělat abyste tomu předešli?

CNN se zajímala o objev českých vědců

Aktualizovali jsme 16.1.2017, 22:09, 16.01. 10:38

České Budějovice, New York - Parazitologové z českobudějovického Biologického centra Akademie věd ČR objevili v lososech na Aljašce tasemnici, která byla dosud známá pouze z opačné strany Tichého oceánu, ze severoasijského pobřeží zejm. Japonska a Ruska. Přinesli tak první důkaz přirozeného výskytu…

Vědci varují: Studium a manželství může způsobit rakovinu

16.01. 13:55

Stockholm - Pokud máte vysokoškolský diplom a zároveň žijete s druhou osobou v manželství, pak byste měli zpozornět. Podle švédských vědců jste totiž více ohrožení rakovinou mozku, než lidé s nižším vzděláním nebo svobodní. Vyplývá to ze studie, kterou odborníci zveřejnili v magazínu Journal of…

Jak vybrat svatební šaty? Poradíme, co letos frčí

14.01. 11:20

Praha 13. ledna (ČTK) - Ženy, které na letošní jaro či léto plánují svatbu, by se měly poohlížet po studených barvách a jemných odstínech. Trendy pro první polovinu roku podle expertů mluví o jemných barvách růžové letní oblohy přecházející v mentolovou a tyrkysovou,.

Chraňte si pokožku před mrazem, poradíme jak

13.01. 07:30

Praha - Krajina je v posledních dnech, týdnech jako vystřižená z ruského filmu. Sníh všude kam oko dohlédne a mráz kreslí na okna domů roztodivné obrazce. Nezapomeňte ale ve vší té kráse myslet na komfort vaší pokožky.

Jste připraveni na pátek 13.? Strach z něj může vyvolat psychickou poruchu

12.01. 19:07

Praha - Jen několik málo hodin zbývá do pátku 13., dne, o němž řada lidí věří, že je spojen s negativnímu událostmi a méně šťastnými náhodami. Je ale skutečně důvod k obavám, nebo se jedná o den jako každý jiný?

Britka předpovídající budoucnost nemá pro rok 2017 příznivé věštby

12.01. 17:04

Londýn - Málokterá žijící věštkyně je natolik populární, aby byla pravidelným hostem různých televizních pořadů a show. Jednou z nich je Jemima Packingtonová, Britka předpovídající budoucnost pomocí chřestu, a pro rok 2017 nemá příznivé věštby.

Ženy trápí sexuální dysfunkce. Poradíme, co s tím

12.01. 14:57

Praha - Ženské sexuální dysfunkce byly ještě poměrně nedávno jen málo diskutovanou problematikou. Dle Mezinárodní společnosti pro sexuální medicínu (ISSM) však trpí alespoň jedním typem sexuální dysfunkce celosvětově 40 až 45 % dospělých žen. U každé druhé ženy se přitom jedná o problémy spojené se…

Zombie apokalypsa: Vědci zkoumali, zda by lidstvo přežilo

12.01. 07:35

Leicester – Přemýšleli jste někdy, jak byste se zachovali, kdyby přišla zombie apokalypsa? Sumírujete si v hlavě plány na její přežití? Skupina vědců z univerzity v Leicesteru se na věc pokusila zaměřit – čistě z věděckého pohledu. Výzkumníci ale pro lidstvo nemají příliš dobré zprávy.

Muž odnosil dítě. Lékaři se připravují na porod

Aktualizovali jsme 11.1.2017, 19:41, 11.01. 08:12

Londýn - Muž, který odnosil dítě a chystá se jej porodit, už není pouze výsadou science fiction. Na něco takového se nyní připravují vůbec poprvé britští lékaři, kteří věří, že se vše povede jak má. Otec dítěte má mnohem větší obavy, zejména o reakce lidí.

Označení profesí se mění. Musí znít atraktivně, i když jde o uklízečku či dělníka

11.01. 16:20

Praha - Podle personálně-poradenské společnosti McROY Czech se za poslední roky změnilo v Česku označování mnoha profesí. Dříve málo vídaným jevem je také v současnosti obvyklé různé pojmenování pro shodnou profesi.

Co potřebují zaměstnanci pro kvalitní výkon? Češi mají jasno

11.01. 13:27

Praha - Průzkumu agentury IPSOS ukázal, že lidé potřebují příjemnou teplotu, funkční techniku a kvalitní židli, aby se jim v kanceláři dobře pracovalo. Řada si jich také stěžuje, že nemá během dne dostatek přirozeného světla.

Nová naděje? Výzkumníci hlásí nový objev v boji proti viru zika

11.01. 11:07

West Lafayette (USA) – Američtí vědci z Purdueovy univerzity hlásí nové poznatky, které se týkají viru zika. Věří, že jejich nová zjištění pomohou lépe porozumět tomu, jak virus infikuje hostitelské buňky a jak se pak v těle nakaženého šíří. Na výzkum poukázal server Science Daily.

Láska překoná všechny překážky? Žena se pokusila kuriozně propašovat svého přítele z vězení

11.01. 10:07

Caracas - Milenec 25leté Venezuelanky skončil ve vězení, což se jí nelíbilo. Rozhodla se proto, že svého vyvoleného propašuje na svobodu v kufru. To nebyl zrovna nejlepší nápad.

VIDEO: Muž si vstřikuje hadí jed do těla. Podívejte se na nebezpečné záběry

10.01. 20:07

New York - Nejdříve šlo o koníček, dnes mu jde o posílení své vlastní imunity kvůli výzkumu. Doufá že to, co dělá, pomůže zachránit život obětem hadího uštknutí.

Rok od úmrtí Davida Bowieho. Psal falešné písně Boba Dylana

10.01. 19:51

Londýn - Mnoho lidí si dnes v Británii připomínalo první výročí úmrtí legendárního britského hudebníka Davida Bowieho. Pocty byly podle agentury AFP zvlášť dojemné na londýnském předměstí Brixton, kde se britský zpěvák, skladatel a producent před 70 lety narodil.

Přenášení v těhotenství? Rady, jak pomoci k vyvolání porodu

10.01. 16:28

Praha - Může nastat i taková situace, kdy těhotenství přenášíte a jste schopna udělat prakticky cokoliv, aby se porod přirozeně rozeběhl.

Co vede muže k nevěře i když jsou ve vztahu spokojení? Vše má své důvody

10.01. 12:14

Praha - Nevěra není nic neobvyklého. Spolu s partnery žije odjakživa. Je pouze otázka, zda se projeví, čí zůstane v ústraní. Dle obecných průzkumů jsou ale častěji nevěrní muži a to i když jim ve vztahu nic nechybí.

reklama
reklama
reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací