Revue

Pijte kávu, ale moc to s ní nepřežeňte, radí odborníci

Češi milují kávu. Podle průzkumu ale čaj vede

Revue

V Česku si kávu dopřává 84 procent lidí. Průzkum agentury STEM/MARK mezi respondenty ve věku 18 až 64 let ukázal, že pětina z nich si pravidelně dopřává dva a více šálků kávy denně. 

Ilustrační foto

Revue

Cesta šipkové kultury od hospodských turnajů k globálnímu fenoménu

PR článek - Šipky, tradiční anglická hra s kořeny sahajícími do 19. století, nejsou pouze sportem, ale také významným prvkem populární kultury. V průběhu let se šipkový sport vyvinul do více než jen hry v hospodě; stal se součástí životního stylu a komunity, která spojuje nadšence z celého světa.

Olympijské hry, ilustrační foto

V Rusku roste generace sportovců, kteří se nemohli zúčastnit olympijských her

Revue

V Rusku se již vyvinula generace sportovců, kteří neměli příležitost účastnit se olympijských her, postěžoval si v tisku půl roku před olympiádou v Paříži slavný sovětský, později ruský, tyčkař Radion Gataullin. Paříž bude již třetí letní olympiádou, na které ruští reprezentanti nevystoupí - nejdříve kvůli skandálu se státem řízeným dopingem, v současnosti kvůli válce Ruska proti Ukrajině.

Jak vybrat dámské body, abychom byly in?

Jak vybrat dámské body, abychom byly in?

Revue

PR článek - Chcete-li být letos in a cítit se pohodlně, zařaďte do vašeho outfitu alespoň jedno dámské body. Pokud nevíte, podle jakých kritérií ho vybírat, nezoufejte. My vám to totiž na následujících řádcích prozradíme. Povíme si také to, s jakým dalším oblečením body nosit, aby byl váš outfit vyšperkovaný do posledního malého detailu.

Ilustrační foto

Revue

Pojištění pro vaši domácnost: Proč je důležité a proč si ho nesplést s pojištěním nemovitosti?

Komerční sdělení - Domov má být místem, kam se každý den rádi vracíme, cítíme se tam bezpečně a máme tam nejen ty nejbližší osoby, ale také věci, na kterých nám záleží a život bez nich si nedovedeme představit. Možná je máme jen proto, že chceme, možná nám život mají zjednodušit. Máte obavy, že o ně a investici do nich přijdete? Pojistěte si svou domácnost!

Kšiltovky pro sneakerheady

Kšiltovky pro sneakerheady

Revue

PR článek .- Jsou takové elementy stylizace, bez kterých se žádný sneakerhead neobejde. To jsou samozřejmě oblíbené kicksy, joggery, hoodie… Ale v šatníku fanouška či fanynky pouliční módy nemohou scházet rovněž doplňky, takové jako kšiltovka – funkční a estetické doplnění vydařeného setu. Jaké kšiltovky jsou nyní módní a s čím je komponovat? Níže Vám představíme nabídky pro něj, pro ni i pro juniora.

Markéta Vondroušová

Český tenis slaví další obří úspěch. Markéta Vondroušová vyhrála Wimbledon

Revue

Český tenis má po sobotě na svém kontě připsaný další veliký úspěch. Postarala se o něj čtyřiadvacetiletá Markéta Vondroušová, které se jako první hráčce v historii legendárního grandslamového turnaje ve Wimbledonu povedlo coby nenasazené vyhrát celý turnaj. Stalo se tak poté, co ve finále porazila ve dvou setech 6:4 a 6:4 šestou nasazenou Tunisanku Uns Džábirovou. Po Janě Novotné (1998) a Petře Kvitové (2011 a 2014) se tak Vondroušová stává čtvrtou Češkou od roku 1993, která slavný travnatý turnaj ovládla.

HT Dveře

Revue

Pozor na výběr vchodových dveří do domu

Komerční sdělení - Potřebujete vybrat nové vchodové dveře do domu? Nemusí to být tak snadné, jak se na první pohled zdá. Na prvním místě totiž není vzhled, jak si stále velké množství lidí myslí. Dveře musí především plnit svou funkci a 100% chránit vaši domácnost před kýmkoliv, kdo by vám mohl chtít způsobit potíže. Z toho důvodu byste neměli sáhnout po prvních dveřích, které uvidíte, ale pečlivě vybrat vchodové bezpečnostní dveře do domu.

Proč se zajímat o hladinu testosteronu?

Proč se zajímat o hladinu testosteronu?

Revue

PR článek - Snížená hladina testosteronu v krvi je doslova civilizační chorobou, která dnes postihuje i muže po čtyřicátém roku věku, na kterých se negativně projevují sedavý způsob života, nevyvážená strava, nadměrný stres, nedostatečný spánek apod.

Hledáte ikonickou obuv? Zvolte černé mokasíny!

Revue

Hledáte ikonickou obuv? Zvolte černé mokasíny

PR článek - Mokasíny se proslavily svým jednoduchým designem a jsou významným milníkem v módním světě. Tyto boty jsou populární již po několik století a jejich původ se datuje do dob Indiánů v Severní Americe. Dlouhá historie pouze podtrhuje jejich přetrvávající oblibu. Pokud hledáte ležérní a komfortní obuv, která se hodí na procházku městem či oslavu, mokasíny budou skvělou volbou pro pány i dámy.

Unikátní záběry Titaniku z roku 1986

Oceánografický institut zveřejnil unikátní záběry Titaniku z roku 1986

Revue

Americký oceánografický institut zveřejnil vzácné video potopeného Titaniku na dně Atlantského oceánu. Veřejnosti dosud nezpřístupněné záběry byly pořízeny v roce 1986, krátce po nalezení vraku. Zveřejněny byly u příležitosti pětadvacetiletého výročí premiéry filmu Titanic. Informuje o tom dnes zpravodajský web BBC.

Lidé, ilustrační fotografie

Je nemorální radit blízkým ohledně životních rozhodnutí, tvrdí britský filozof

Revue

Radit přátelům a příbuzným v zásadních životních rozhodnutích, jako je například přijetí nového zaměstnání nebo založení rodiny, je nemorální. Ve svém novém článku, o kterém napsal list The Guardian, to uvádí morální filozof Farbod Akhlaghi z Cambridgeské univerzity. Každý člověk má podle něj právo na "sebeautorství", takže musí sám rozhodovat o záležitostech, které mohou jeho život změnit.

Přírodně zbarvená mramorová drť - kde ji využijete?

Revue

Přírodně zbarvená mramorová drť - kde ji využijete?

PR článek - Plánujete větší změnu vzhledu vašeho pozemku? Už vás nebaví neustálé vysévání trávníku v zastíněných koutech? V tom případě je tu mramorová drť. Její pestrost umožní vytvořit zákoutí hodná obdivných pohledů.

Yemi A.D.

Český choreograf Yemi A.D. se vypraví s japonským miliardářem do vesmíru

Revue

Japonský miliardář Jusaku Maezawa oznámil jména osmi členů posádky, se kterými se chce vypravit na cestu kolem Měsíce. Je mezi nimi také český umělec, producent a choreograf Yemi A.D, hvězda K-popu T.O.P. či americký DJ Steve Aoki. Členové posádky byli vybráni z přibližně milionu uchazečů. Náklady spojené s týdenní okružní cestou bude hradit Maezawa.

Aktuálně se děje

24. dubna 2024 11:40

Počasí: Meteorologové nadále varují před nočním mrazem v Česku

Každým dnem se blíží očekávané oteplení, ale před námi jsou ještě alespoň dvě mrazivé noci. Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) ve středeční výstraze upozornil, že v noci na čtvrtek a na pátek klesnou teploty pod nulu. 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy