Revue

Už žádné tampóny a vložky? Americký chiropraktik představil svůj vynález, ženy jsou zděšené

Aktualizovali jsme 23.2.2017, 23:10, včera 15:40

Topeka (USA) - V americké lékařské komunitě čelí chiropraktici časté kritice ať už kvůli tomu, že to vlastně nejsou lékaři, v horších případech i kvůli nebezpečné spinální manipulaci kojenců a malých dětí. Nyní jeden chiropraktik svým bizarním nápadem ještě přilil olej do ohně „chiropraktického…

Porážka Francie v roce 1940? Nacistům pomohla jedna maličkost, která měla zásadní vliv

Aktualizovali jsme 23.2.2017, 23:10, 22.02. 14:18

V květnu 1940 německý Wehrmacht zahájil bleskový útok na Francii a během několika týdnů zničil kombinované síly francouzské a britské armády. Rychlá porážka je tradičně připisována pokusům francouzského nejvyššího velení využít taktiku z první světové války. Rozhodujícím faktorem ale mohlo být také…

VIDEO: Jako Trump? Světem letí výzva pro holky: Políček vagíně "Pussy Slap"

včera 10:50

Zřejmě po vzoru nového amerického prezidenta se světem šíří výzva pro holky, aby si nečekaně daly políček vagíně. Pokud se vám tohle stane třeba na ulici, může to být sexuální obtěžování a nebo plnění výzvy. Neberte tento příspěvek prosím jako návod, jde zejména o akce v USA.

reklama

Délka lidského života se bude dál zvyšovat. Průměrný věk dožití brzy překročí 90 let

22.02. 09:32

Londýn - Průměrný předpokládaný věk dožití bude ve světě v příštím desetiletí dál narůstat a v některých zemích by už do roku 2030 mohl překročit hranici 90 let. Podle rozsáhlé mezinárodní studie, jejíž závěry vyšly v britském lékařském časopisu Lancet, se musí politická sféra systematicky…

Romantický vztah s nejlepším přítelem? Výzkumy odhalují tajemství ideálního vztahu

Aktualizovali jsme 21.2.2017, 22:39, 21.02. 11:45

Mít romantického partnera, který je zároveň vaším nejlepším přítelem zní jako perfektní kombinace. S takovým člověkem totiž můžete získat to nejlepší z obou světů – někoho s kým se můžete smát, sdílet svůj život a mazlit se, píše server Bussines Insider.

VIDEO: Dva muži letěli po stranách obřího Airbusu A380. Jen tak

21.02. 18:24

Dva tryskoví muži a obří Airbus A380 letěli pospolu nad Dubají.

Nový přístup k hubnutí? Neexistují dobré nebo špatné potraviny, ukázal výzkum

Aktualizovali jsme 19.2.2017, 22:23, 19.02. 10:49

Londýn – Jistě to sami znáte – když chcete zhubnout, jako první omezíte sladkosti a pečivo, alespoň to světlé. Vědci teď zveřejnili studii, která naznačuje, že neexistuje žádná „dobrý“ nebo „špatný“ chléb. Podle vědců jde spíše o to, že každý reaguje na to, co jí, vlastním jedinečným způsobem.

Čeští vědci zkoumali chůzi lidí s vyšší tělesnou hmotností. Zjistili velmi zajímavé věci

Aktualizovali jsme 19.2.2017, 22:22, 18.02. 14:51

Praha - Antropologové z Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy ve spolupráci s odborníky z Vědeckého a servisního pracoviště tělesné výchovy a sportu a univerzitou v New Yorku zkoumali lidskou chůzi. Byť vám toto téma může připadat fádní, experti zjistili zajímavou věc.

Jíte hodně multivitaminů? Budete mít drahou moč, nic víc, vzkazují odborníci

19.02. 16:56

Sydney - Pokud patříte k těm lidem, kteří polykají multivitaminy ve velkém, Australský lékařský svaz (AMA) má nemilou zprávu. Zdravější nebudete. Podle expertů z vás ale mají radost farmaceutické firmy.

Sexuální posedlost vysokým IQ: Pro sapiosexuály znamená první hrubka znamená konec zájmu

19.02. 12:26

Ženeva - Sapiosexuál je někdo, kdo je sexuálně posedlý vysokým IQ. Termín se začal šířit kolem roku 2012, převážně online. Jeho přesný původ je ovšem těžké vysledovat.

VIDEO: Ďábelské dítě šokuje New York

17.02. 23:59

Marketingový pokus, který byl vytvořen na podporu filmu Zrození ďábla, děsí Američany. A to doslova. Podívejte se...

VIDEO: Hitler zjistil, že Babiš nedoloží své příjmy. Neboj, on toho pindíka ukáže

17.02. 18:41

Podívejte se na neotřelou část z filmu Pád Třetí říše / Der Untergang, která byla již nespočetněkrát použita jako parodie na aktuální politickou situaci v ČR. A i tato verze se povedla.

VIDEO: "Groovy" Trojan opět v nejlepší reklamě roku? Plná verze

17.02. 18:28

Ivan Trojan coby kapitán dopravního letadla je Groovy! Když se náš kapitán utrhne ze řetězu, tak to lítá všude. Dokonce i na zemi, říká nová reklama jednoho z mobilních operátorů. Bude to hit roku?

Nebezpečná menstruace? Vědci odhalili znepokojivou souvislost mezi periodou a mrtvicí

17.02. 15:31

Japonští vědci z univerzity Tohoku se zaměřili na ženskou menstruaci a na to, jak může ovlivnit zdraví ženy. Dívky, které začínají menstruovat v raném dětství, jsou později vystaveny vyššímu riziku vzniku cévní mozkové příhody, naznačují závěry nové vědecké studie.

Spory při přípravě Eurovize na Ukrajině. Kvůli rozpočtu odešlo 21 manažerů

16.02. 11:54

Kyjev - Přípravy na letošní ročník soutěže Eurovize na Ukrajině provází skandál v podobě konfliktu v organizačním týmu, který na protest proti dosazenému vedení opustilo 21 manažerů. Jádrem sporu se zřejmě stalo rozhodnutí zvětšit rozpočet soutěže z 22 na 29 milionů eur, což může zmenšit zisky…

Zamilovaný Valentýn: Kardiologové připomínají prospěšnost sexu na lidské zdraví

14.02. 11:55

Paříž - Dnes mají svůj svátek všichni zamilovaní. Francouzská kardiologická federace na svatého Valentýna připomíná blahodárné účinky sexu na lidské zdraví.

Cítíte averzi vůči svému partnerovi? Vyderže s ním, vyplatí se to, radí odborníci

14.02. 10:59

Londýn - Jste se svým partnerem či manželem už nějakou dobu a vypracovala jste si na něj alergii? Nemůžete ho už ani cítit a je pro vás těžké být s ním v jedné místnosti? Podle odborníků je potřeba jediné - vydržet to. Vyplatí se to.

Prsa: Zvířata nezajímají, muži je milují. Podívejte se proč

Aktualizovali jsme 11.2.2017, 21:41, 11.02. 18:43

Praha - Pohled na ženská ňadra je pro mnoho můžu jedním z nejhezčích na světě. Lidé jsou přitom jediní živí tvorové, kteří jim věnují tolik pozornosti, zvířata ani naše nejbližší příbuzné, primáty, prakticky nezajímají. Co na nich spatřujeme tak zázračného, že na nich můžeme oči nechat?

Vědci provedli experiment a varují: Nesprávná příprava rýže vám může způsobit vážné problémy

Aktualizovali jsme 10.2.2017, 22:29, 10.02. 11:25

Londýn – Rýži považujeme za prospěšnou a zdravou potravinu, která je lehce stravitelná, nezpůsobuje plynatost a neobsahuje cholesterol. Navíc neobsahuje lepek a proto je vhodnou potravinou pro lidi s celiakií. Jak ale ukázaly nové experimenty, při běžném vaření může rýže svému konzumentovi způsobit…

VIDEO: Jaroslav Dušek prozradil vše v Malostranské besedě. To jste o něm nevěděli

Aktualizovali jsme 9.2.2017, 22:50, 09.02. 21:02

Praha - Poslechněte si, co o sobě řekl Jaroslav Dušek. A stojí to zato.

VIDEO: Ještě ostřejší vzkaz Donaldu Trumpovi z Česka. Budeme 51. státem USA?

09.02. 22:24

Podívejte se, jaký vzkaz poslali americkému prezidentovi Donaldu Trumpovi autoři nového videa, které pochází z Česka.

V Izraeli byla objevena další jeskyně, kde byly uskladňovány svitky od Mrtvého moře

09.02. 16:15

Jeruzalém - Izraelští archeologové objevili další jeskyni, která v minulosti ukrývala svitky od Mrtvého moře. Informovala o tom ve středu Hebrejská univerzita v Jeruzalémě. Nálezy byly z období druhého chrámu, který byl zničen roku 70.

Lékaři varují: Umývat děti příliš často není vhodné

09.02. 11:34

Řím - Říká se, že čistota je půl zdraví, nic by se ale nemělo přehánět. Experti z Americké akademie dermatologie (AAD) vytvořili nová pravidla, jak se mají umývat děti ve věku od šesti do jedenácti let.

Vyděšená seniorka objevila tygra a zavolala hasiče. Na ty čekalo velké překvapení

Aktualizovali jsme 8.2.2017, 16:40, 07.02. 09:48

Paříž - Důchodkyně ze severofrancouzského Abbeville zavolala hasiče, protože se obávala kočkovité šelmy, která měřila metr a půl. Jelikož poblíž zrovna tábořil cirkus, její telefonát se zdál logický.

reklama
reklama
reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací