Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Alice Bendová vyrazila fanouškům dech. Jsi skvělá, že to řekneš, reagovali kolegové na její slova

Alice Bendová
Alice Bendová
Foto: Instagram Alice Bendová

Alice Bendová (52) své příznivce na sociální síti velmi překvapila. Tentokrát je však neuchvátila svou vysportovanou postavou, kterou po zhubnutí ráda předvádí, ale fotografiemi s hrůzostrašnou alergickou reakcí.

Hereččino tělo doslova pokryly nepříjemné puchýře. Z hereččina příspěvku je patrné, že ne každá spolupráce na sociálních sítích se vyplatí.

Přiznala, že se jí tento příspěvek sdílí poměrně těžce, ale chce být upřímná. Popsala, že se u ní objevila silná kožní reakce a ona bohužel nevěnovala pozornost varovným signálům.

Ty měly zpočátku podobu drobných puchýřků na kůži, které vždy zmizely a následně se objevily jinde. Uvedla, že si to nedokázala spojit s příčinou.

Herečka současně zdůraznila, že nechce nikoho odrazovat od používání parfémů na prádlo. Je to pouze její osobní zkušenost, ale věří, že upřímnost je v online prostoru důležitá. Za tato otevřená slova se jí okamžitě dostalo velké vlny podpory.

Kromě jejích fanoušků na její upřímné vyjádření reagovaly i další známé osobnosti. Eva Decastelo (47) jí napsala, že je poctivá. Reakce přišla i od zpěváka Václava Noida Bárty, který poznamenal, že je skvělá, že to řekne.

Témata:  Alice Bendová

Související

Aktuálně se děje

21. ledna 2026 21:05

21. ledna 2026 17:24

Dánsko není vidět, evropští lídři nic nedělají, USA jsou nezastavitelné. Trump přednesl v Davosu ostrý projev

Americký prezident Donald Trump dnes vystoupil na Světovém ekonomickém fóru v Davosu. Přestože jeho přílet provázely komplikace – prezidentský speciál Air Force One se musel krátce po startu vrátit kvůli „menší závadě na elektroinstalaci“ – Trump dorazil do švýcarského letoviska včas. Na pódium vstoupil za potlesku zaplněného sálu a svůj projev zahájil slovy, že přichází s „fenomenálními zprávami“ z Ameriky.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy