Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Eva Toulová opět budí vášně. Překvapila svým outfitem na Prague Pride

Eva Toulová
Eva Toulová
Foto: Instagram Eva Toulová

Eva Toulová, režisérka známá svými kontroverzními módními volbami, se na letošním Prague Pride rozhodla znovu šokovat. Její outfit, který byl prakticky nahý, opět přitahoval pozornost médií.

I když teploty v Praze nebyly zrovna letní, Toulová se procházela městem v růžových kalhotkách a přehozu, který sotva zakrýval její odhalený hrudník.

Jediným pokusem o zakrytí byly černé nápisy "láska" na bradavkách vyrobené z lepenky. K tomu přidala růžové pantofle a podkolenky s ustřiženými špičkami, díky čemuž jí byly vidět prsty u nohou.

Tento outfit doplnila podle webu extra.cz extravagantním make-upem, který opět potvrdil její pověst módní provokatérky.

Toulová, která se v poslední době stále častěji objevuje na veřejnosti v neobvyklých a odvážných modelech, tímto stylem pokračuje v trendu nahoty, který ji provází už nějakou dobu.

Témata:  Eva Toulová

Aktuálně se děje

26. prosince 2025 19:03

Babiš přerušil vánoční klid. Pochlubil se, že si volal s Trumpem

Premiér Andrej Babiš (ANO) se v pátek pochlubil, že mu během Vánoc zavolal americký prezident Donald Trump. Hovor se podle předsedy české vlády připravoval několik dní. Oba politici řešili válku na Ukrajině či současnou situaci v Evropě. 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy