Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Jiřina Bohdalová se poprvé od smrti sestry ukázala na veřejnosti

Křest nové kuchařky Jiřiny Bohdalové
Křest nové kuchařky Jiřiny Bohdalové
Foto: Michael Zelinka / INCORP images

Herečka Jiřina Bohdalová se poprvé od úmrtí své milované sestry Jaroslavy ukázala na veřejnosti. Stalo se tak při příležitosti slavnostní premiéry dokumentárního filmu, který mapuje její životní cestu. 

Akce se konala v pražském kině Atlas. I přes náročné období, kterým si herecká legenda v soukromí prochází, rozdávala úsměvy a předvedla, že neztrácí svůj pověstný elán ani v pětadevadesáti letech.

Během večera působila podle webu extra.cz herečka velmi vyrovnaně, ačkoliv se v jejích očích občas objevil stín smutku. Na svou vizáži si dala záležet a na premiéru zvolila velmi elegantní outfit, který tvořil světlý kabát béžové barvy a tmavé oblečení pod ním. Celkový vzhled doplnila nápadným perlovým náhrdelníkem a ladícími náušnicemi. Na fotografiích bylo znát, že i ve vysokém věku vypadá fantasticky.

Na slavnostní večer nedorazila herečka sama, společnost jí dělala dcera Simona Stašová a její vnuci. Rodinní příslušníci byli herečce neustále nablízku a dohlíželi na to, aby se cítila dobře. Tato blízkost byla na herečce znát, u vstupu do kina ochotně pózovala fotografům a působila klidným dojmem.

Premiéra snímku s názvem Jiřina Bohdalová: A jede se dál! přilákala i řadu dalších známých osobností. Mezi hosty nechyběl Jan Bendig, Monika Absolonová nebo Veronika Žilková se svým partnerem. Přestože se akce zúčastnilo mnoho známých tváří, hlavní pozornost byla upřena na hlavní hvězdu večera, které přítomnost ostatních lidí zjevně dělala radost.

Témata:  Jiřina Bohdalová

Související

Aktuálně se děje

16. května 2026 5:00

Počasí příští týden: Mrazíky vystřídá oteplení, vrátí se letní teploty

Příští týden přinese v úvodu oblačnou oblohu s ojedinělými přeháňkami, bouřkami a chladnými rány, při kterých hrozí i přízemní mrazíky. Postupně se však začne oteplovat a ve druhé polovině týdne již převládne polojasné počasí s nejvyššími denními teplotami, které vystoupají až na letních 25 °C.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy