Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Leoš Mareš označil Bohdalovou za MILF. Nevěděl, jak z toho ven, tak to ještě zhoršil. A pak promluvila Jiřina

Leoš Mareš u Jana Krause
Leoš Mareš u Jana Krause
Foto: FTV Prima

Jiřina Bohdalová ani ve svých čtyřiadevadesáti letech neztrácí elán a tento týden se stala hvězdou Ranní show na Evropě 2. V doprovodu Leoše Mareše a zprávařky Katky Říhové baví posluchače svým typickým humorem. 

Během vysílání přišla řeč i na její vizáž, o které herečka prohlásila, že za ní stojí především selektivní paměť. Podle svých slov si prostě pamatuje jen to hezké a vše negativní dokáže v hlavě účinně potlačit.

Leoš Mareš chtěl herečce vyseknout poklonu, ale zvolil k tomu poněkud kontroverzní slovník moderní generace. Nejprve ji označil výrazem „MILF“, což je zkratka pro atraktivní starší ženu, ovšem s velmi pikantním podtextem.

Když si moderátor uvědomil, že tato lichotka je pro legendární herečku poněkud nepatřičná, pokusil se situaci rychle zachránit jiným anglickým termínem. Vzápětí ji proto nazval zkratkou „GOAT“, což Jiřinu Bohdalovou opět zmátlo.

Mareš jí musel vysvětlit, že ačkoliv slovo v angličtině znamená koza, v internetovém slangu jde o zkratku pro „nejlepší všech dob“ (Greatest Of All Time). Herečce se takové označení zdálo podivné a moderátorovi vzkázala, že by bylo lepší, kdyby příště používal celá slova místo těchto matoucích zkratek.

Celou situaci vtipně uzavřela Katka Říhová, která poznamenala, že snaha o nápravu byla marná. Podle ní si teď posluchači stejně budou pamatovat hlavně to, že Mareš nazval českou hereckou legendu výrazem pro atraktivní maminky. 

Témata:  Leoš Mareš Jiřina Bohdalová

Související

Aktuálně se děje

4:00

První předpověď počasí na příští týden. Meteorologové čekají změnu

První nástin toho, jaké bude počasí v příštím týdnu, nabídli meteorologové z Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ). Očekávají v jeho průběhu další oteplení, denní maxima vystoupají poměrně vysoko nad nulu. 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy