Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Lucie Borhyová v rudých šatech s dekoltem rozpoutala vlnu reakcí

Lucie Borhyová Fotogalerie +3
Lucie Borhyová
Foto: Korzo

Lucie Borhyová (46) na Valentýna potěšila své fanoušky vášnivou fotografií, na které zářila v červených šatech, jež perfektně zvýraznily její ohromující dekolt. Její elegantní vzhled podtrhl dokonale zvolený styling, který ji dal na sociálních sítích vyniknout. Snímek okamžitě vzbudil velkou pozornost a moderátorka obdržela velké množství komplimentů od svých obdivovatelů.

Lucie Borhyová se na Instagramu podělila o valentýnskou fotografii, na které zazářila v červených šatech, jež dokonale zvýraznily její bujný dekolt. Snímek okamžitě sklidil obrovský obdiv, přičemž komplimenty přicházely nejen od mužů, ale i od žen. „Krásného Valentýna," vzkázala Borhyová svým sledujícím pod snímek.

„Moc krásná fotka nádherné ženy," napsal jeden z fanoušků. „Bohyně lásky," napsal další ze sledujících. „Boží fotka. Jedna z nejlepších," stálo v dalším komentáři. „Nádherná žena," napsala i jedna z žen, která se připojila k vlně komplimentů.

Jedna z komentujících ale nenechala na Borhyové nit suchou. „Žena by měla umět zaujmout nejen velkým dekoltem. Stárnout s úrovní, paní Lucie.“ Reakce na sebe nenechala dlouho čekat, a jiná z dam rychle zareagovala: „Nezáviďte, může si to dovolit a co ukázat, ať je tam retuš, nebo ne, komu se to nelíbí, asi má sám komplex.“ 

Lucie Borhyová ráda provokuje fantazii svých sledujících na sociálních sítích, což samozřejmě vyvolává jak vlnu obdivu, tak i kritiky. Nicméně je jasné, že moderátorka vypadá stále fantasticky a její křivky jsou rozhodně něčím, na co může být právem pyšná.

Témata:  Lucie Borhyová

Související

Aktuálně se děje

25. dubna 2025 10:19

Počasí v Česku se opět promění. Změna bude patrná už o víkendu

Dvěmi deštivými dny končí poslední ryze dubnový pracovní týden. Podle aktuální předpovědi Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) se už o víkendu očekává změna k lepšímu. Lidé se mohou těšit na sluneční paprsky. 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy