Billie Eilish

Meghan Markleová

Meghan je zpět a ve velkém stylu. Co se děje na Instagramu?

Revue

Na počátku roku se Meghan Markle, vévodkyně ze Sussexu, vrátila na Instagram po několikaleté pauze. Její první příspěvek z 1. ledna ji zachycuje na pláži v bílé lněné košili a džínách, jak do písku píše číslo „2025“. Tento návrat na sociální sítě přichází poté, co v roce 2018 smazala své osobní účty před svatbou s princem Harrym a následně ukončila společný účet SussexRoyal v roce 2020. 

Hudba, ilustrační foto

Grammy: Nejvíc cen má Billie Eilish, převálcovala slavné zpěvačky

Kultura

Udílení amerických hudebních cen Grammy dnes ovládla osmnáctiletá americká zpěvačka a skladatelka Billie Eilishová. Zvítězila ve všech čtyřech hlavních kategoriích: cenu si odnesla za nejlepší album roku, nejlepší píseň, nejlepší nahrávku i za objev roku, uvedla agentura Reuters.

Aktuálně se děje

15. července 2026 12:28

Střelba v Praze. Muž zavraždil ženu a pak si chtěl vzít život, míní policie

Tragickou střelbou se od středečního dopoledne zabývá pražská policie. Na ulici ležela mrtvá žena, vedle ní ležel zraněný muž. Šlo o bývalé rodinné příslušníky. Muž podle prvotního šetření zavraždil ženu a následně se pokusil o sebevraždu. 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy