Články k tématu: Česká televize

Bratr olympioničky Ledecké kritizuje ČT: Smrt ČT! Měli by vás ukřižovat!

Aktualizovali jsme 20.2.2018, 22:01, 20.02. 10:13

Praha - S triumfem Ester Ledecké v superobřím slalomu na olympijských hrách v Pchjongčchangu nepočítala ani Česká televize (ČT). Její jízdu vysílala až ze záznamu mezi druhou a třetí třetinou hokejového utkání Česka s Kanadou. To pořádně rozzuřilo jejího bratra, který na adresu ČT nešetří kritikou.

S úspěchem Ester Ledecké nepočítala ani ČT, její zlatou jízdu vysílala ze záznamu

17.02. 13:32

Praha - S famózním úspěchcem Ester Ledecké na olympijských hrách v Pchjongčchangu nepočítala ani Česká televize (ČT). Její jízdu v superobřím slalomu vysílala až ze záznamu mezi druhou a třetí třetinou hokejového utkání Česka s Kanadou.

Vysílání v novém DVB-T2 spustí ČT v dubnu

13.02. 15:30

Praha - Česká televize zahájí letos v dubnu přechodové vysílání v novém standardu DVB-T2. V jediném dni spustí 20 vysílačů, které pokryjí 96 procent obyvatel a splní tak zákonem stanovené minimální pokrytí 95 procent populace.

reklama

Česká televize odvysílá diskusi historiků. Je to pokání za vysílání seriálu zlehčujícího čistky v SSSR

13.02. 10:09

Praha - Česká televize si napravuje reputaci a k ruskému seriálu Zapomenutí vůdci dodatečně uvede diskusi historiků. ČT porušila podle Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) zákon o vysílání hlavně uvedením dílů o Lavrentiju Beriji, jednom z vykonavatelů politických čistek.

Česká televize získá ocenění za televizní tvorbu

12.02. 13:03

Praha - Seriály Bohéma, Svět pod hlavou a Trpaslík získaly nominaci a soutěží v kategorii nejlepší dramatický televizní seriál v rámci ceny Český lev. Všechny pocházejí z České televize (ČT).

Stříbrný sprint biatlonisty Krčmáře vidělo na ČT 1,18 milionu lidí

12.02. 11:57

Praha - Nedělní sprint biatlonistů na olympiádě v Pchjongčchangu sledovalo na ČT Sport 1,18 milionu diváků, což bylo 38 procent všech, kteří měli puštěnou televizi. Zatímco v sobotu udělala českým divákům radost třetím místem Veronika Vítková, v neděli si dojel pro stříbrnou medaili Michal Krčmář.

Česká televize porušila zákon? RRTV vadí, že odvysílala ruský seriál

12.02. 10:09

Praha - Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) tvrdí, že Česlá televize porušila zákon, když odvysílala osmidílný ruský dokumentární seriál Zapomenutí vůdci z roku 2016, který zlehčuje stalinistické čistky.

Čechy bude na soutěži Eurovize v Lisabonu zastupovat zpěvák Mikolas Josef

29.01. 21:36

Praha - Na 63. ročníku hudební soutěže Eurovize v Lisabonu bude Českou republiku zastupovat dvaadvacetiletý zpěvák Mikolas Josef se svou vlastní písní Lie To Me.

Nezájem o volební studio ČT? Mělo až třetí nejvyšší sledovanost

29.01. 10:58

Praha - Volební studio České televize sledovalo v sobotu odpoledne v průměru 1,04 milionu lidí starších 15 let. Bylo tak nakonec až třetím nejsledovanějším pořadem dne. První skončily Události (1,21 milionu lidí). Na druhém místě byly večerní Zázraky přírody (1,13 milionu diváků).

Váš hlas připomíná mutanta. Na Hrad si vezmu Bakalu. Zeman vtipkoval na tiskové konferenci

27.01. 17:59

Praha - Během tiskové konference Miloše Zemana k příležitosti vyjádření se k volebnímu úspěchu si hlava státu neodpustila vtipnou poznámku na adresu novináře České televize. Během odpovídání na otázky také vtipkoval o tom, že si na Hrad vezme Zdeňka Bakalu.

Sobotní volební studio ČT bude moderovat Kubal a Augustová

26.01. 20:49

Praha – Česká televize připravuje speciální vysílání k druhému kolu prezidentských voleb bude s Marcelou Augustovou moderovat Michal Kubal. Informace a průběžné výsledky nabídne v sobotu divákům i televize Nova. Volební vysílání od 13:20 bude moderovat Rey Koranteng s Michaelou Šmídovou. 

Debatu Zemana a Drahoše na ČT sledovalo 2,7 milionu diváků

26.01. 11:30

Praha - Prezidentskou debatu Jiřího Drahoše a Miloše Zemana v České televizi sledovalo v souhrnu 2,7 milionu diváků starších 15 let. Pustila si ji více než polovina lidí, kteří měli v tu dobu zapnutou televizi. Podstatně méně diváků sledovalo "duely", ve kterých Zeman vystoupil sám.

Média hodnotí poslední debatu: Rozladěný Zeman a agresivní Drahoš. Byla to remíza

26.01. 09:57

Praha - Dnes začíná 2. kolo prezidentských voleb, v kterém se utkají Miloš Zeman a Jiří Drahoš. Média komentují včerejší televizní duel kandidátů. Některá míní, že bývalá předseda Akademie věd ČR současnou hlavu státu porazil. V centru pozornosti je ovšem moderátrka České televize Světlana Witowská.

V hospodě ve Srubci, kde natáčela ČT, prezidentský duel sledovala jen hrstka lidí

26.01. 08:06

Srubec (Českobudějovicko) - Deset lidí sledovalo dnes večer v Hospůdce Na návsi ve Srubci u Českých Budějovic debatu prezidentských kandidátů Jiřího Drahoše a Miloše Zemana v České televizi (ČT). Ze začátku duelu bylo v restauraci ticho, po prvních 20 minutách se sál rozšuměl, celou debatu ale…

Šéf ČT Dvořák: Proti Zemanovi zaujatí nejsme. Veřejnoprávní média jsou v ohrožení

Aktualizovali jsme 23.1.2018, 22:38, 23.01. 17:03

Praha - Generálního ředitele České televize Petra Dvořáka odmítnutí Václava Moravce moderovat prezidentskou debatu překvapilo, nicméně chápe, že na moderátory je vyvíjen obrovský tlak. Rovněž se také vyjádřil k výrokům Andreje Babiše a Miloše Zemana, kteří veřejnoprávní televizi neustále kritizují.

Česká televize opět vysílá předvolební spoty, tentokrát ho poslal i Zeman

22.01. 14:33

Praha - Česká televize dnes zahájila vysílání předvolebních videí finalistů prezidentské volby. Před prvním kolem Miloš Zeman spot nedodal, tentokrát už ano.

Debata Drahoše a Zemana v ČT bude v Rudolfinu, Prima zveřejnila čtyři okruhy otázek

Aktualizovali jsme 19.1.2018, 22:08, 19.01. 18:02

Praha - Předvolební debatu prezidentských kandidátů bude Česká televize natáčet v pražském Rudolfinu. Každý z uchazečů si s sebou bude moci vzít 30 příznivců. Další duel se odehraje v Hudebním divadle Karlín, odkud ho bude vysílat v přímém přenosu televize Prima.

Debatu mezi Zemanem a Drahošem na ČT bude moderovat Světlana Witowská

19.01. 12:13

Praha - Česká televize dnes oficiálně oznámila, že prezidentskou debatu ve čtvrtek 25. ledna bude moderovat Světlana Witowská. Moderátorka nyní moderuje na veřejnoprávní televizi pořad Interview ČT24.

Drahoš a Zeman absolvují předvolební duely na ČT a Primě

18.01. 19:07

Praha - Prezidentští kandidáti Jiří Drahoš a Miloš Zeman se v předvolebních debatách utkají v České televizi a v televizi Prima. Na twitteru to dnes uvedl Drahoš. Debatu v České televizi bude moderovat místo Václava Moravce Světlana Witowská.

Prezidentské volby si v televizi pustily statisíce lidí

14.01. 11:28

Praha - První kolo prezidentských voleb přitáhlo v sobotu k televizním obrazovkám statisíce lidí. Večerní zpravodajské pořady měly nejvyšší sledovanost v celém dni.

Zahraniční zpravodajové ČT mění svá místa, nově budou působit v Británii a Turecku

02.01. 19:16

Praha – Z osmi na deset se rozšíří počet svých zahraničních zpravodajských postů České televize. K Londýnu, který začal fungovat od začátku letošního roku, přibude později Istanbul. 

Do prezidenta zbývá jen pár dní. Televize a rozhlas začnou vysílat spoty kandidátů

02.01. 08:13

Praha - První kolo prezidentských voleb se bude konat 12. a 13. ledna, případné druhé pak o dva týdny později. Česká televize a Český rozhlas dnes začnou vysílat předvolební spoty kandidátů na Hrad.

Všechnopárty na ČT byla nejsledovanějším silvestrovským pořadem

01.01. 15:28

Praha - Televizního Silvestra ovládla Česká televize. Její Všechnopárty byla s 1,3 milionu diváků starších 15 let nejsledovanějším pořadem.

Všichni uchazeči o Hrad kromě Zemana chystají do televize volební klipy

28.12. 19:37

Praha - Prezidentští kandidáti se snaží získat přízeň voličů videi s podporou známých osobností či záběry ze života. Umísťují je na svých webových stránkách, sociálních sítích a budou se jimi také prezentovat v České televizi.

reklama
Fotogalerie