CK Fischer loni udržela tržby na 4 mld. Kč, zisk ale klesl
Praha - Tržby cestovní skupiny Fischer loni zůstaly na úrovni čtyř miliard korun. Zisk ale klesl ze 105 milionů korun na 90 milionů.
Praha - Tržby cestovní skupiny Fischer loni zůstaly na úrovni čtyř miliard korun. Zisk ale klesl ze 105 milionů korun na 90 milionů.
5:00
Česko čeká v následujících dnech vlna extrémních letních veder, které vyvrcholí na konci týdne, kdy teploty na mnoha místech překročí tropickou hranici a přiblíží se až k hranici 40 stupňů Celsia. Horké počasí doprovodí jen ojedinělé lokální přeháňky a bouřky, přičemž přechodné mírné ochlazení dorazí až během soboty.
Zdroj: Libor Novák
Policie pokročila s vyšetřováním případu podvodu, při kterém organizace veřejné správy na Královéhradecku přišla o desítky milionů korun. Podle zjištění kriminalistů nebyl podvedený zaměstnanec napojen na pachatele zločinu.