film Kvarteto

Hrdinové Krobotova nového filmu Kvarteto žijí hudbou a touží po štěstí

Film Miroslava Krobota "Kvarteto" bude plný hudby a touhy po štěstí

Praha - Natáčení nového celovečerního filmu Miroslava Krobota Kvarteto je v plném proudu, filmaři točí v těchto dnech v Arcidiecézním muzeu Olomouc. Po divácky úspěšném Krobotově režijním debutu Díra u Hanušovic, který v kinech vidělo 153 tisíc diváků, a byl oceněn třemi Českými lvy v hereckých kategoriích, se úspěšný divadelní režisér, herec a filmový režisér Miroslav Krobot rozhodl natočit film o čtyřech muzikantech, třicátnících, kteří se snaží v životě najít pocit štěstí.

Aktuálně se děje

22. května 2026 18:31

Soud rozhodl v případu kolapsu podnikatele Tsoukernika. Vinu nesou dva lidé

Až k soudu dospěl případ loňského kolapsu známého podnikatele Leona Tsoukernika. Soudce potrestal dva lidi, ale ani jeden z nich nebude muset za mříže. Mají se ale platit poměrně vysoké pokuty v řádu statisíců korun. 

Zdroj: Dan Šrámek

Další zprávy

Ministr kultury Oto Klempíř

Na povrch vyplývá temná minulost ministra Klempíře. StB údajně udal i vlastní přítelkyni

Minulost současného ministra kultury Oty Klempíře spojená s komunistickou tajnou policií začíná vyplouvat na povrch v mnohem konkrétnějších obrysech. Skutečnost, že nynější šéf rezortu kultury spolupracoval s StB, sice není úplnou novinkou, jelikož se k tomuto životnímu období sám veřejně přiznal již v roce 2019 v pořadu Prostor X, nová zjištění publicistického pořadu Reportéři ČT však odhalují dosud neznámé a velmi kontroverzní detaily jeho tehdejších schůzek s řídícími agenty.