Články k tématu: Karel Gott

Hitem republiky je píseň Modlitba pro Martu, hvězdou století byl vyhlášen Gott

28.10. 20:12

Píseň Modlitba pro Martu v podání Marty Kubišové se stala vítězem ankety 100 hitů republiky. O největším hitu rozhodli posluchači Českého rozhlasu. Vyhlášení se uskutečnilo na Staroměstském náměstí v Praze v rámci koncertu Největší hity. Hvězdou století byl vyhlášen Karel Gott.

Zrušení Českého slavíka budí ostré emoce. Ozval se Tomáš Ortel

20.09. 17:35

Praha - Zpěvák Karel Gott označil hudební anketu Český slavík, jejíž letošní zrušení oznámil Jaroslav Těšínský z pořádající agentury Musica Bohemica, za nedílnou součást české populární hudby. Zpráva, že si anketa dá roční pauzu, vyvolala velký ohlas na hudební scéně. Má-li být podle Těšínského…

Spisovatelé požadují zrušení koncertu Karla Gotta, zaltý slavík jim poslal jasný vzkaz

12.08. 18:21

Praha – Skupina českých spisovatelů se ohradila proti tomu, aby zpěvák Karel Gott vystoupil na Lipském knižním veletrhu 2019 na tzv. Roku české kultury. Napsali proto dopis Martinu Kraflovi, programovému koordinátorovi Moravské zemské knihovny v Brně pro Leipziger Buchmesse 2019. Proti informacím v…

reklama

Karel Gott pořád umí: Lidé v O2 aréně tleskali vestoje ještě dříve, než zazpíval

13.06. 08:07

Praha - Karel Gott v úterý po čtyřech letech vystoupil na samostatném koncertu v pražské O2 areně.

Gott kvůli nemoci nevystoupí na Česko-Slovenském plese

23.02. 16:19

Praha - Zpěvák Karel Gott (78) je stále hospitalizován kvůli silné chřipce ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze. Nemůže proto v sobotu vystoupit na Česko-Slovenském plese v pražském Obecním domě.

Gott promluvil a Češi se zhrozili. Co se děje s mistrem?

Aktualizovali jsme 12.2.2018, 22:22, 10.02. 08:23

Praha - Česká hudební legenda Karel Gott šokovala Česko. Na Českém plesu 2018 prohlásil, že za rok už tady možná nebude.

Ruská média referují o českých volbách: Karel Gott prý podpořil Miloše Zemana

16.01. 11:41

Moskva/Praha - Prezident České republiky Miloš Zeman ve svém komentáři k prvnímu kolu prezidentských voleb prohlásil, že jej podpořily různé osobnosti včetně Andreje Babiše a Karla Gotta. Sám nejslavnější zpěvák v zemi takové tvrzení odmítl. Ze zpěvákova postoje si v Rusku však příliš nedělají.…

Karel Gott zuří: Jsem svéprávný člověk! A povolal armádu právníků

Aktualizovali jsme 18.12.2017, 22:01, 17.12. 10:46

Praha - Zpěváka Karla Gotta, který nedávno překonal rakovinu, se pořádně naštval. Stěžuje si, že některá média o něm a jeho manželce Ivaně šíří nepravdivé informace. Rozhodl se proto vše řešit přes právníky. A svým příznivcům prostřednictvím sociálních sítí vysvětluje, jak je to ve skutečnosti.

Komentář: Osa Kubišová – Ortel pokořila i absurdity Žita, možná stříbrní Kabáti zuří

Aktualizovali jsme 28.11.2017, 22:08, 28.11. 10:28

KOMENTÁŘ MIROSLAVA HORKÉHO - Ustrnutí Českého slavíka v době devadesátek úspěšně narušuje xenofobní skupinka Ortel a pořadatelé dříve poměrně seriózní a prestižní hudební ankety zatvrzele trvají na vítězném triu Gott, Bílá, Kabát. Teď však narazili, a zřejmě právem.

Karel Gott převzal dvojnásobnou Platinovou desku Supraphonu za album 40 slavíků

28.11. 12:45

Praha - Karel Gott převzal dvojnásobnou Platinovou desku Supraphonu za prodej loňského alba s názvem 40 slavíků. Platinovou desku obdržel i hudební publicista Miloš Skalka, který se podílel na bookletu i obsahu dvojalba.

Nelichotivé srovnání: Gott je jako Babiš a Okamura jako Ortel, tvrdí známý novinář

28.11. 10:03

Praha – Češi nedávno rozhodli nejen o novém složení Poslanecké sněmovny, ale i o to, kdo si zaslouží Českého slavíka. Podle investigativního novináře Jaroslava Kmenty mezi oběma volbami vidí jasnou spojitost.

Český slavík: Prvenství obhájil Gott, Kabát i Lucie Bílá, která získala i Absolutního slavíka

25.11. 22:36

Praha – Dnes večer budou v Hudebním divadle Karlín v Praze slavnostně vyhlášeny výsledky ankety popularity Český slavík Mattoni 2017. Pořádající agentura Musica Bohemica v pátek zveřejnila jména šesti nominovaných ve třech hlavních kategoriích.  Obhájí prvenství Karel Gott Lucie Bílá a skupina…

Gott převzal za celoživotní dílo německou mediální cenu

13.10. 23:23

Lipsko - Zpěvák Karel Gott dnes večer v Lipsku převzal významnou německou mediální cenu Zlatá slepice, a to za celoživotní dílo. Tisíce přítomných diváků mu tleskaly vstoje. Gotta, který je po desetiletí v německy mluvících zemích vítaným hostem hudebních show, se opět od hostitelů dočkal…

Gott dostane německou mediální cenu Zlatá slepice za celoživotní dílo

11.10. 11:16

Lipsko - Německou mediální cenu Zlatá slepice za celoživotní dílo letos obdrží český zpěvák Karel Gott. V roce 2009 ocenění dostal například i bývalý československý a český prezident Václav Havel.

Místo Gotta bude Koller. Slavíka trápí nemoc, na brněnském festivalu nevystoupí

18.08. 18:21

Brno - Místo Karla Gotta vystoupí na sobotním koncertu festivalo LétoFest v Brně frontman kapely Lucie David Koller. Gotta postihl akutní zánět hrtanu a průdušek, uvedla v tiskové zprávě za pořadatele Marta Říhová.

Gott a No Name natočili společnou píseň

19.07. 16:53

Praha - Asi před třemi lety si Karel Gott a oblíbená slovenská kapela No Name slíbili, že společně natočí píseň. Dlouho však čekali na materiál, který by byl takového spojení hoden. Dočkali se a nyní představují duet Kto dokáže.

Ivana Trumpová je v Praze, poobědvala s Gottem a fyzioterapeutem Kolářem

20.06. 17:38

Praha - Exmanželka amerického prezidenta Donalda Trumpa Ivana dnes ve francouzské restauraci v pražském Obecním domě poobědvala se zpěvákem Karlem Gottem a fyzioterapeutem Pavlem Kolářem.

Ojedinělá šance vidět mistra: V Praze se konala autogramiáda Karla Gotta

18.06. 19:56

Praha - Karel Gott dnes odpoledne na Rašínově nábřeží v Praze rozdal stovky podpisů svým fanouškům. Vzhledem ke zdravotním komplikacím mistra, byla podle pořadatelů akce možnost potkat zpěváka osobně ojedinělá.

Karel Gott se po nemoci vrátil na velká pódia, sklidil obří ovace

01.06. 07:52

Praha - Sedmasedmdesátiletý zpěvák Karel Gott se středečním vystoupením v pražském Divadle Hybernia po nemoci vrátil před nadšené posluchače na velká pódia. Na koncertu s názvem Karel Gott still aLIVE za doprovodu Boom!Bandu Jiřího Dvořáka přivítal jako své hosty na pódiu Evu Pilarovou, Ilonu…

Trička s Hitlerem a Heydrichem pobouřily Čechy. Obchody je stahují

09.04. 13:58

Praha - Mládežnická organizace ČSSD Mladí sociální demokraté (MSD) vyzvala k bojkotu nakladatelství Naše vojsko. Nelíbí se jim, že i přes dřívější přísliby stažení nakladatelství ponechalo v prodeji zboží zobrazující Adolfa Hitlera či Reinharda Heydricha. Výtěžek z již prodaného zboží by podle MSD…

Karel Gott je znovu v nemocnici, v pondělí podstoupil další operaci

17.02. 11:34

Praha - Karel Gott (77) podstoupil v pondělí 13. února operaci kvůli akutní střevní neprůchodnosti způsobené srůsty. Zdravotní problémy provázejí nejpopulárnějšího českého zpěváka ve zvýšené míře od roku 2015.

Karel Gott opět skončil v nemocnici

29.11. 11:17

Praha - Zpěvák a čerstvý držitel Českého slavíka Karel Gott je opět hospitalizován v nemocnici. Údajně kvůli zánětu po operaci bederní páteře.

Českého slavíka Gotta v novém filmu Anděl Páně 2 uslyšíme v duetu se svou dcerou Charlottkou

Aktualizovali jsme 27.11.2016, 14:31, 27.11. 04:36

Praha - Mnozí z vás si ještě vzpomenou na milou pohádku Anděl Páně, anděla Petronela, čerta Uriáše a jejich příhody. Nechce se věřit, že od té doby uplynulo dlouhých 11 let.

Českého slavíka získal Gott, Bílá a Kabát

Aktualizovali jsme 26.11.2016, 22:53, 26.11. 21:55

Praha - V Hudebním divadle Karlín v Praze probíhá 51. ročník ankety Český slavík. V kategorii zpěvaček již podevatenácté zvítězila Lucie Bílá. Na druhém místě skončila Lucie Vondráčková a třetí byla Ewa Farna. Nejoblíbenější kapelou se pojedenácté stala skupina Kabát, která zvítězila i loni.…

reklama
Fotogalerie