Články k tématu: Kocovina

Kocovina není jen bolehlav. Lidem hrozí i emoční následky

30.12. 16:03

Některé příznaky kocoviny se léčí snáz než jiné. Cítíte se dehydrovaní? Zkuste doplnit elektrolyty. Jste ochablí? Pak by mohlo pomoci cvičení. Ale pro některé je nejvíce zničující emoční část kocoviny, na kterou máme mnohem méně prostředků domácí léčby.

Jak zahnat kocovinu? Pozor na lék, který máme běžně doma. Potíže jen zhorší

25.12. 17:26

Na zažívání potrápené nestřídmou konzumací vánočních dobrot radí lékárníci živočišné uhlí a léky na pálení žáhy. Jako prevenci doporučují každodenní pohyb. Při kocovině z alkoholu varují před léky na bolest s paracetamolem, mohou mít nežádoucí účinky jako zvracení či zimnice. Bolesti hlavy zabrání…

Čeho lidé nejvíce litují, když se probudí s kocovinou?

09.11. 13:33

Zná to téměř každý z nás – večer si vyrazíme s přáteli, zábava je v plném proudu, vypijeme proto více drinků nebo piv, než jsme zvyklí. A ráno bychom vypili oceán a v hlavě nám buší malá kladívka. Kocovina je prostě vrchol sebemrskačství. Víte, čeho většina lidí v takovém stavu lituje?

reklama

Vyhněte se kocovině: Jak pít, aby nás ráno nebolela hlava?

15.10. 14:59

Třeštící hlava, sucho v ústech a neustávající pocit nevolnost. Kocovina je nepříjemná a každý kdo ji zažil si je zejména během ní jistý, že znovu jí prožít nechce. Přesto se jí řada lidí příště opět nevyhne. Jde to však poměrně jednoduše, stačí pít ten správný alkohol.

reklama
Fotogalerie