Články k tématu: krimi

Soud poslal do vazby muže podezřelého ze znásilnění ženy na Praze

06.02. 16:24

Obvodní soud pro Prahu 9 v úterý poslal do vazby muže podezřelého v případu znásilnění ženy na Praze 9, ke kterému došlo minulý týden. Shledal totiž, že existují důvodné obavy, že by se skrýval či dokonce pokračoval v trestné činnosti. Zadržený muž si ponechal lhůtu na rozmyšlenou ohledně případné…

Policie zadržela muže podezřelého ze znásilnění ženy v pražském Proseku

04.02. 13:04

Policie v Mělníku zadržela muže ve věku čtyřicet let, kterého podezírá ze znásilnění ženy v pražském Proseku. Útok se odehrál, když pachatel přepadl třicetiletou ženu, která čekala v autě před školou na svého syna. Po činu byla žena zanechána spoutaná a polonahá ve vozidle.

V Praze se pátrá po pachateli znásilnění. Ženě vlezl do auta, když čekala před školou

02.02. 11:53

Pražská policie vyšetřuje od čtvrtka případ znásilnění, ke kterému došlo na Praze 9. Po zatím neznámém pachateli už včera pátral i vrtulník, dopadnout se ho ale nepodařilo. Strážci zákona dnes poskytli popis podezřelého a také popsali, co se stalo.

reklama

Muž zadržený kvůli údajnému napadení v Kunratickém lese a v Hostavicích se přiznal k vraždě

27.01. 17:37

Třiadvacetiletý muž, který byl v pátek zadržen pražskou policií kvůli podezření z napadení lidí v Kunratickém lese a útoku sekerou na ženu v Hostavicích, se přiznal i k vraždě muže, kterého policie nalezla v týdnu u Kyjského rybníka.

Policie dopadla muže, který měl za dva dny napadnout několik lidí

26.01. 15:06

Pražská policie v pátek zadržela muže, který je podezřelý z napadení několika lidí v Kunratickém lese a ze čtvrtečního útoku sekerou v Hostavicích. Policisté včera i dnes do pátrání po pachateli těchto trestných činů zapojili vrtulník.

Policie vyšetřuje úmrtí dvou lidí na Černém Mostě v Praze

20.01. 21:19

Pražská policie od sobotního odpoledne vyšetřuje podezřelá úmrtí dvou osob na Černém Mostě. Žádné podrobnosti o případu nejsou v tuto chvíli známé.

Policie prozradila, jak je letos v Česku s kriminalitou

25.12. 14:29

V Česku se letos do konce listopadu stalo přes 170 tisíc trestných činů, šlo o podobný počet jako v loňském roce. Vyplývá to ze statistik Policie ČR. Nárůst byl patrný u majetkové kriminality, ubylo vražd či hospodářské kriminality. Objasněnost kolem 45 procent je podobná jako v roce 2022.

Muž v Praze vytáhl na skupinu dětí revolver, hledá ho policie

20.12. 12:17

Na začátku prosince došlo v pražské tramvaji k verbálnímu napadení skupiny osmi dětí ze strany neznámého muže, který následně vytáhl revolver.

V Klánovickém lese se podle policie skutečně odehrála vražda

16.12. 09:59

Policie kvalifikovala zabití muže a dítěte v Klánovickém lese v Praze jako dvojnásobnou vraždu. Po podezřelém od pátečního odpoledne stále pátrá, zatím ale bezúspěšně.

Ostravská policie vyšetřuje smrtelné postřelení rybáře při lovu divočáků

25.11. 15:17

Ostravští kriminalisté se od nočních hodin zabývají úmrtím muže, který byl postřelen během odlovu divočáků v moravskoslezské metropoli. Policisté zadrželi dvě osoby, z nichž jednu již propustili. Případ řeší pro podezření z usmrcení z nedbalosti.

Policie vyšetřuje těžké ublížení na zdraví s následkem smrti na Vsetínsku

09.11. 14:22

Policie se od úterý zabývá případem těžkého ublížení na zdraví, ke kterému došlo ve Valašském Meziříčí ve Zlínském kraji. Muž měl napadnout svou partnerku, přičemž ji ráno našel mrtvou. Obviněnému hrozí až 16 let vězení.

Úmrtí dvou osob ve Frymburku se vyšetřuje jako vražda a sebevražda

29.09. 20:49

Jihočeská policie přehodnotila případ dvou podezřelých úmrtí ve Frymburku. Kriminalisté dnes potvrdili, že pracují s verzí vraždy a následné sebevraždy.

Ukrajina předala Česku pět osob podezřelých z podvodu

27.09. 10:52

České orgány činné v trestním řízení si v pondělí od ukrajinských úřadů převzali pětici osob k trestnímu stíhání. Podle informací z Ukrajiny jde o domnělé podvodníky, kteří měli z lidí vylákat miliony eur.

Muž, který v Brně pobodal školačku, je ve vazbě

23.09. 16:12

Brněnská policie v případu středečního napadení školačky obvinila zadrženého útočníka z pokusu o vraždu dítěte mladšího patnácti let. Soud dnes rozhodl o tom, že zůstane ve vazbě. Pachateli hrozí v případě odsouzení trest odnětí svobody až 20 let, případně až výjimečný trest.

Policie zadržela muže, který v noci na pátek v Praze několikrát vystřelil

27.08. 18:57

Policie zadržela čtyřiatřicetiletého muže, který v noci na pátek po potyčce několikrát vystřelil proti vchodu do klubu v Masné ulici v Praze a zranil přitom dalšího muže. Zadržený muž je podezřelý ze spáchání trestného činu těžké ublížení na zdraví, za což mu v případě odsouzení, hrozí až…

Policie obvinila muže z útoku na Ukrajinky v Plasích

24.08. 10:41

Plzeňská policie dnes ráno obvinila osmačtyřicetiletého muže v souvislosti s nedělním útokem na dvě cizinky v Plasích na severním Plzeňsku. Muže jsou podezříváni z ublížení na zdraví a výtržnictví. Policie plánuje požádat o jeho vazební stíhání. Informaci zveřejnila na sociální síti X.

Pavel ocenil práci policie v souvislosti s dvěma případy znásilnění

14.08. 11:44

Petr Pavel v neděli reagoval na dva případy násilných útoků na mladé ženy v Praze a Plzni z minulého týdne. Prezident ocenil práci policie, popřál hodně sil obětem a odsoudil zneužívání nenávisti, vzteku a paniky. Pachatelé byli v obou případech zadrženi.

Policie zadržela mladíka kvůli pokusu o vraždu v Plzni

11.08. 11:51

Kriminalisté z Plzeňského kraje zahájili trestní stíhání osmnáctiletého muže, který je obviněný ze znásilnění a pokusu o vraždu. Mladík zneužil mladou dívku, kterou se následně pokusil zabít ve snaze zakrýt předchozí trestný čin. Policisté ho vypátrali během pár hodin.

V Pardubicích se poprali Romové s Ukrajinci, lidé vyšli do ulic

02.07. 13:53

Policie zasahovala v sobotu večer v Pardubicích u potyčky zřejmě osmnácti lidí. Jeden z účastníků konfliktu byl zraněn a skončil v nemocnici. Tři lidi policisté zadrželi, řekla dnes ČTK policejní mluvčí Markéta Janovská. Na sociálních sítích se objevila nepotvrzená informace, že při konfliktu…

Soud poslal do vazby útočníka z českobudějovické nemocnice

19.06. 10:40

Českobudějovický okresní soud poslal do vazby muže, který v pátek zaútočil s mačetou v nemocnici v Českých Budějovicích a zranil čtyři lidi z personálu. Útočníkovi hrozí za ublížení na zdraví až dvanáctiletý trest odnětí svobody.

Policie zasahovala v českobudějovické nemocnici, útočil muž s mačetou

Aktualizovali jsme 16.6.2023, 18:10, 16.06. 18:00

Policisté v pátek odpoledne zasahovali v nemocnici v Českých Budějovicích, kde útočil muž ozbrojený mačetou. Personál ho dokázal zpacifikovat a předat strážcům zákona. Čtyři pracovníci zdravotnického zařízení utrpěli zranění, jsou však mimo ohrožení života.

Policie shání svědky sobotní potyčky v Brně

12.06. 16:44

Jihomoravská policie v pondělí opět vyzvala svědky sobotní tragické potyčky poblíž tramvajové zastávky Přístaviště v Brně-Bystrci, aby se jí přihlásili. Vyšetřování incidentu pokračuje, případná svědectví mohou být pro objasnění klíčová.

Policie obvinila dalšího muže kvůli úmrtí dítěte v Mostě

30.05. 10:36

Policisté z Ústeckého kraje obvinili v souvislosti s případem sobotního úmrtí předškolního dítěte v Mostě i druhého zadrženého muže. Za výtržnictví a nebezpečné vyhrožování mu hrozí dva roky vězení.

Muž si vyslechl obvinění kvůli úmrtí dítěte v Mostě

28.05. 19:13

Policie viní jednatřicetiletého muže z pokusu o vraždu a usmrcení z nedbalosti v souvislosti se sobotním případem úmrtí předškolního dítěte v Mostě. V neděli odpoledne o tom informovala policejní mluvčí Miroslava Glogovská.

Fotogalerie