Zemřel herec Lubomír Kostelka, přítel Menšíka a děda Lubin z Kouzelné školky
Ve věku 91 let zemřel herec Lubomír Kostelka. Před několika dny byl hospitalizován v motolské nemocnici v Praze po náhlé srdeční příhodě. Boj o život nakonec prohrál.
Ve věku 91 let zemřel herec Lubomír Kostelka. Před několika dny byl hospitalizován v motolské nemocnici v Praze po náhlé srdeční příhodě. Boj o život nakonec prohrál.
9. března 2026 21:11
9. března 2026 19:55
9. března 2026 18:42
9. března 2026 17:29
Spolupráce dvou výrazných českých influencerek, Agáty Hanychové a Ornelly Koktové, dospěla ke svému nečekanému a poměrně dramatickému konci. Ornella Koktová v pondělí 9. března 2026 šokovala fanoušky i svou kolegyni oznámením, že v úspěšném společném podcastu s okamžitou platností končí. Své rozhodnutí zdůvodnila v emotivním videu na sociálních sítích, kde mluvila o ztrátě vnitřního klidu a pocitu nesvobody.
Zdroj: Libor Novák
Poradce prezidenta Petr Kolář je jednou z ústředních postav kauzy kontroverzních esemesek ministra zahraničí Petra Macinky (Motoristé), kterými se šéf diplomacie snažil působit na hlavu státu. Kolář nyní přiznal, že ve věci už vypovídal na policii. Nastínil také svůj pohled na to, jak vyšetřování dopadne.