Marek Ondroušek

Bohuslav Sobotka /ČSSD/, předseda vlády

Náměstkem na ministerstvu průmyslu bude Ondrouše

Praha - Novým náměstkem pro elektronické komunikace na ministerstvu průmyslu bude Marek Ondroušek. Informují o tom dnešní Lidové noviny (LN). Jedenatřicetiletý Ondroušek dříve vedl odbor analýz a informací na Úřadu vlády. V létě 2015 byl jmenován náměstkem ministra pro lidská práva a legislativu. Agendu elektronický komunikací měl na ministerstvu průmyslu na starosti náměstek Lubomír Bokštefl, který ale na konci února skončil ve funkci, stejně jako ministr Jan Mládek (ČSSD).

Aktuálně se děje

27. června 2026 11:41

Mohlo jít o život. Hasiči zachraňovali děti z auta rozbitým oknem

Policisté se takových případů obávali a s ohledem na předpověď počasí před nimi varovali. Přesto v pátek vyjížděly záchranné složky v Praze k případu, kdy v autě navzdory obrovskému horku zůstaly dvě děti. Nezletilí nakonec skončili v péči přivolaných záchranářů. 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy