Články k tématu: Meghan Markleová

Rozbroje v královské rodině: Proč se William a Harry nemůžou vystát?

22.10. 12:51

Po několika měsících spekulací v britských bulvárních médiích princ Harry poprvé přiznal, že v jeho vztahu s bratrem Williamem panuje určité napětí. V dokumentárním filmu, který v neděli odvysílala stanice ITV, řekl, že se vydali "rozdílnými cestami". Média v minulosti spekulovala, že se princové…

Harry a Meghan znovu žalují. Na vině je odposlouchávání

04.10. 21:51

Princ Harry podává žalobu na vydavatele britského bulvárního deníku The Sun kvůli údajnému ilegálnímu odposlouchávání telefonní hlasové schránky. Oznámily to dnes podle agentury Reuters Harryho úřad i vydavatelství News Group Newspapers.

Meghan a Harry: Celebrity, které šokují Brity

Aktualizovali jsme 6.9.2019, 23:00, 06.09. 11:27

Vévodkyně ze Sussexu Meghan Markle (38) si spolu s Princem Harrym (34) najali PR agenturu, která má napravit škody způsobené jejich jednáním v poslední době. Agentura v minulosti zastupovala i Michaela Jacksona, který byl obviněn z pedofílie.

reklama

Meghan a Harry: Osudové rozhodnutí nebo...!

Aktualizovali jsme 29.8.2019, 00:45, 28.08. 13:04

Meghan a Harry jsou vyznavači hvězdných manýrů… Však ho to Američanka rychle naučila. Takhle by se ale členové královské rodiny neměli chovat.

Vévodkyně Meghan se vdala pro peníze? Nové důkazy odhalily pravdu

Aktualizovali jsme 22.8.2019, 22:33, 22.08. 11:10

Britská vévodkyně Meghan má podle Britů řadu negativních stránek. Jedno jí ale upřít nelze. Prince Harryho si rozhodně nenašla pro peníze. Nově odhalené informace totiž ukazují, že to je to poslední, co potřebovala.

Vévodkyně Meghan a princ Harryho tajně křtí syna Archieho

06.07. 16:46

Sobotní tajný křest syna vévodkyně Meghan a prince Harryho je události, která pořádně naštvala mnoho Britů. Podle nich je královská rodina zradila, když akci tajila a neumožnila na ni vstup médiím.

Trump prý Meghan za sprostou neoznačil, existuje ale záznam

03.06. 04:28

Americký prezident Donald Trump v neděli na twitteru popřel, že by manželku britského prince Harryho Meghan označil za sprostou.

Proč byly rozvody v královské rodině tak dlouho tabu? Meghan není první černá ovce

09.05. 16:27

Když si princ Harry bral Meghan Markle nezpůsobil kontroverzi jen tím, že se jednalo o americkou herečku bez modré krve, ale především šlo o rozvedenou ženu. Sňatky s rozvedenými lidmi byly pro britskou královskou rodinu dlouho tabu.

Jméno syna Meghan a Harryho odhaleno. Je neobvyklé

08.05. 18:00

Novorozený syn vévodkyně Meghan a prince Harryho dostal neobvyklé jméno. Jmenuje se Archie Harrison Mountbatten-Windsor. Jméno Archie přitom u sázkařů prakticky vůbec nefigurovalo.

Meghan a Harry poprvé ukázali dítě

08.05. 14:27

Britský princ Harry a jeho manželka Meghan dnes poprvé ukázali na veřejnosti svého syna, který se jim narodil v pondělí. Jméno osmého pravnoučete královny Alžběty II. pár dosud neprozradil.

Británie netrpělivě čeká: Kdy Meghan a Harry představí syna?

07.05. 14:03

Britové dnes napjatě očekávají, zda jim princ Harry a jeho manželka Meghan představí svého potomka, jehož jméno ještě nebylo oznámeno. Syn se vévodovi a vévodkyni ze Sussexu narodil v pondělí. Ze světa přicházejí gratulace, s blahopřáním přišli například bývalá americká první dáma Michelle Obamová,…

Vévodkyně Meghan porodila kluka. Tady jsou první reakce

Aktualizovali jsme 6.5.2019, 22:00, 06.05. 15:04

Prvorozený potomek vévody a vévodkyně ze Sussexu je na světě. Narození prvorozeného syna prince Harryho a vévodkyně Meghan oznámila britská královská rodina. Sledujte s námi živý přenos.

Mela v Británii. Meghan už porodila? Něco se děje

06.05. 13:15

Některá britská média tvrdí, že manželka prince Harryho Meghan již dítě na svět přivedla. Jiná se domnívají, že to bude každým okamžikem. Sázkové kanceláře ale přesto přestaly přijímat tipy na to, kdy přesně dítě přijde na svět.

Dítě je na světě? Vše co víme o porodu vévodkyně Meghan

Aktualizovali jsme 3.5.2019, 22:06, 03.05. 09:31

Porodila? Neporodila? Otázka, která už týden nedá Britům spát. Britská vévodkyně Meghan má podle řady indicií pravděpodobně porod za sebou. Přiklání se k tomu řada tamních médií. Může to být pravda?

Kdy vévodkyně Meghan porodí? Británie žije novým datem

01.05. 11:02

Porod britské vévodkyně Meghan je ostře sledován novináři i veřejností z celého světa. Původní datum 28. dubna se zatím nepotvrdilo a vše nasvědčuje tomu, že nový královský potomek stále není na světě. To by se tento týden ale mohlo změnit.

Vévodkyně Meghan se od svatby neuvěřitelně změnila. Američané ji nepoznávají

Aktualizovali jsme 28.4.2019, 22:14, 28.04. 09:29

Podle některých jazykovědců si Meghan Markleová od svatby s princem Harrym osvojuje britský přízvuk. Část jich v její řeči rozeznává jinou výslovnost některých samohlásek než před svatbou, jiní ale jejich názor nesdílejí. Píše o tom zpravodajský server BBC. Bývalá herečka a rodilá Američanka…

Milion sledujících za šest hodin? Instagramový účet Harryho a Meghan trhá rekordy

04.04. 09:00

Nový účet britského prince Harryho a jeho manželky Meghan na sociální síti instagram pokořil dosavadní světový rekord v rychlosti, za jakou nasbíral milion sledujících. Informovala o tom Guinnessova kniha rekordů. Na druhé místo členové britské královské rodiny odsunuli K-popového zpěváka a na…

Porod vévodkyně Meghan: Vše, co potřebujete vědět o novém členu královské rodiny

Aktualizovali jsme 2.4.2019, 22:14, 02.04. 15:23

Porod vévodkyně Meghan Markle se nezadržitelně blíží a britská média stále častěji spekulují o termínu, pohlaví, způsobu a místě porodu i o tom, co bude následovat. Jaká jsou ale skutečná fakta?

Meghan královské rodině i Britům opět pořádně pohnula žlučí

18.03. 15:50

Zahraniční média před časem přinesla zprávu o cestě vévodkyně Meghan Markle do USA, kde měla na velkolepém večírku oslavit blížící se příchod nového dítěte. Pro Američany, či spíše Američanky, jde o vcelku běžnou věc, Britové z toho ale nadšeni nebyli. A to stejné se opakuje znovu.

Královská rodina se opět rozroste. Harry a Meghan čekají prvního potomka

15.10. 12:42

Manželka prince Harryho, vévodkyně ze Sussexu Meghan, je těhotná. Jejich první dítě by se mělo narodit na jaře příštího roku, oznámil dnes Kensingtonský palác.

Krach manželství Harryho a Meghan? Věštkyně princezny Diany to vidí bledě

Aktualizovali jsme 12.10.2018, 22:35, 11.10. 19:44

Přítelkyně a osobní věštkyně princezny Diany nemá pro prince Harryho a vévodkyní ze Sussexu Meghan Markle dobré zprávy. Harry a Meghan se podle věštkyně za méně než 3 roky rozejdou. Tvrdí to Simone Simmons, přítelkyně princezny Diany.

Windsor láká na výstavu: K vidění budou svatební šaty Meghan i uniforma prince Harryho

29.08. 10:08

Londýn - Na hradě Windsor si budeme moci prohlédnout svatební šaty Meghan Markleové a kopie uniformy, kterou měl při obřadu její choť britský princ Harry. Výstava s názvem "Královská svatba: Vévoda a vévodkyně ze Sussexu" bude zahájena 26. října a potrvá do 6. ledna 2019.

Spor o lechtivé fotky vévodkyně Kate: Bulvár nesouhlasí s pokutou, i Meghan seprý předváděla

13.06. 17:36

Paříž - Ve francouzském Versailles dnes začal odvolací soud v kauze fotek polonahé Kate Middletonové, vévodkyně z Cambridge. Novináři i samotný časopis Closer usilují o podstatné snížení odškodného a pokut v celkové výši 200.000 eur (5,1 milionu korun).

Princ Harry s manželkou se poprvé od svatby zúčastnili veřejné události

22.05. 20:24

Londýn - Britský princ Harry a jeho novomanželka Meghan se dnes poprvé od sobotní svatby oficiálně objevili na veřejnosti. Zúčastnili se recepce v Buckinghamském paláci u příležitosti 70. narozenin následníka trůnu, prince Charlese. Projev nového vévody ze Sussexu, v němž Harry vzdal svému otci…

reklama
Fotogalerie