Movember

Pavel Bělobrádek /KDU-ČSL/, místopředseda vlády pro vědu, výzkum a inovace

Movember v Česku: „Pornoherec z NDR“ Bělobrádek se pochlubil knírem, pak ho sundal

Spolu s listopadem přišla také každoročně konaná akce movember. Účelem charity je získání finančních prostředků a zároveň zvyšování povědomí o zdraví mužů – důraz se klade především na onemocnění, jako jsou rakovina varlat a rakovina prostaty. V rámci akce se na začátku listopadu muži oholí a do konce měsíce si nechají růst knírek. V Česku se zapojil například předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek.

Aktuálně se děje

17. ledna 2026 12:47

17. ledna 2026 10:08

Nikola Hezucká prozradila, proč Patrik nechtěl fanouškům prozradit diagnózu

Nikola Hezucká, vdova po předčasně zesnulém moderátorovi Patriku Hezuckém, se rozhodla pro otevřenost a sdílení svého smutku s veřejností. 

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy

ODS si volí nové vedení. (17.1.2026)

OBRAZEM: Červíček na sjezdu ODS odstoupil z boje, post prvního místopředsedy připadl Portlíkovi

Jednání o novém vedení ODS na pražském kongresu přineslo zvrat, o kterém se na sjezdu v zákulisí podle informací serveru EuroZprávy.cz spekulovalo celý den. O post statutárního místopředsedy se měla původně utkat dvojice silných kandidátů – senátor Martin Červíček a starosta Prahy 9 Tomáš Portlík. Červíček se však na závěr svého nominačního projevu rozhodl z boje odstoupit a vyzval delegáty, aby podpořili jeho soupeře Portlíka.