Články k tématu: Praha

Lídr ANO v Praze? Hnutí má opět potíže s kandidátem, Nachera by mohl nahradit Stuchlík

dnes 12:44

Praha - Hnutí ANO zvažuje, že poslance Patrika Nachera, který vzešel jako jednička z vnitrostranického referenda, nahradí v čele pražské kandidátky spolumajitel firmy Fincentrum Petr Stuchlík. O změně se kvůli prázdninám a dovoleným bude hlasovat korespondenčně.

ANO odstavilo Nachera, o volebním lídrovi v Praze se rozhodne v pondělí

13.07. 17:30

Praha - Poslanec ANO Patrik Nacher, který měl na základě vnitrostranického referenda na podzim kandidovat na primátora, zřejmě nakonec lídrem nebude.

Policie rozhodla o vyhoštění Ševcova, ruský student se odvolal

12.07. 16:36

Praha - Cizinecká policie v Praze na konci června rozhodla o vyhoštění Igora Ševcova z Česka na pět let. Jako důvod mimo jiné uvedla, že ruský student narušuje veřejný pořádek. Ševcov se však odvolal.

reklama

Nizozemec se omluvil číšníkovi, kterého v Praze málem zabil

11.07. 08:00

Rotterdam (Nizozemsko)/Praha - Jeden z Nizozemců, kteří brutálně zmlátili v centru Prahy číšníka, se za čin své oběti omluvil. Nabídl jí také odškodné po dobu rekonvalescence.

V Praze dnes opět zkolabovala doprava, okruh stojí

10.07. 20:41

Praha - Provoz na pražském okruhu dnes od odpoledne komplikuje několik dopravních nehod. Zatím poslední se stala kolem 17:45 na 0,5. kilometru ve směru k D5, místo je zcela neprůjezdné.

TSK kvůli kolapsu urychlí opravy silnic

10.07. 20:33

Praha - V pondělí postihl Prahu kvůli souběhu řady oprav dopravní kolaps. V důsledku kolon měla problémy i MHD, tramvaje stály v centru v dlouhých řadách. Technická správa komunikací (TSK) se proto rozhodla urychlit opravy nejzatíženějších úseků. Týkat se to má části městského okruhu v Dobříšské…

ANO schválilo většinu kandidátek, výjimkou je ta pražská

10.07. 08:47

Praha - Celostátní výkonný výbor hnutí ANO schválil kandidátní listiny a kandidáty do podzimních komunálních a senátních voleb. Výjimkou je Praha, kde se spekuluje o nahrazení lídra Patrika Nachera.

Oslavy Harley-Davidson byly velkolepém dorazilo do Prahy 110 tisíc lidí

08.07. 20:10

Praha - Na oslavy 115. výročí založení výrobce motorek Harley-Davidson dorazilo do Prahy přes 110 tisíc lidí, o desetinu více než organizátoři předpokládali. Centrem dění se stalo výstaviště v Holešovicích, velkou pozornost budila sobotní spanilá jízda 4000 motorek.

Prahou projíždějí tisíce motorkářů na Harley-Davidson, slaví 115. výročí

07.07. 12:54

Praha - První motorkáři vyjeli dopoledne z Letenské pláně na spanilou jízdu motocyklů Harley-Davidson Prahou. Pojedou Letenským tunelem, pak na magistrálu přes Václavské náměstí, okolo právnické fakulty na náměstí Jana Palacha. Tam bude krátká zastávka. Poté Chotkovou ulicí, přes Letnou na…

Motorkáři Harley-Davidson v Praze chystají noční generálku na spanilou jízdu

06.07. 21:04

Praha - Setkání motorkářů Harley-Davidson v Praze je zatím bez vážnějších komplikací. Policie se chystá na dnešní cvičnou jízdu centrem metropole, která je generálkou na sobotní spanilou jízdu.

V centru Prahy došlo k obřímu úniku plynu. Policie evakuovala 500 lidí

Aktualizovali jsme 5.7.2018, 22:28, 05.07. 21:04

Praha - Hasiči v centru Prahy evakuují obyvatele domů v Masné ulici na Starém městě. Uzavřena je také navazující Rybná ulice a byl přerušen provoz tramvají a autobusů v blízké Revoluční ulici. Důvodem je únik plynu.

Tradici je potřeba zachovat, říkají sokolové z celého světa

05.07. 16:34

Praha - Do Prahy na 16. všesokolský slet dorazili také zástupci zahraničních sokolských organizací. Sokolská sounáležitost podle ní dokáže oslovit i osoby, které neznají historii organizace a nemají předky z Československa.

Prahu ovládly motorky. Na oslavy 115. výročí Harley-Davidson přijeli lidé ze 77 zemí

05.07. 13:51

Praha - Oslav 115. výročí značky Harley-Davidson, které dnes začínají v Praze, se podle pořadatelů zúčastní na 100 tisíc lidí ze 77 zemí. Nejvíce jich přijede z Německa, Francie, Španělska, Itálie a Velké Británie.

Piráti sbírají podpisy pod petici za online petice

05.07. 11:34

Praha - Piráti chtějí docílit toho, aby bylo možné přijímat petice online přes internet. Začali proto sbírat pod petici podpisy. Strana se inspirovala webem, na němž přijímá petice britský Parlament.

Rolling Stones v Letňanech rozezpívali a roztančili desetitisíce lidí

05.07. 08:03

Praha - Především své staré hity jako It's Only Rock 'n' Roll (But I Like It), Paint It Black, Honky Tonk Women, Sympathy for the Devil nebo (I Can't Get No) Satisfaction zahrála při své čtvrté návštěvě Prahy slavná britská skupina Rolling Stones.

Večer v Praze zahrají legendární Rolling Stones, čeká se jich 50 tisíc

04.07. 16:53

Praha - Na dnešní koncert legendárních Rolling Stones do pražských Letňan, který je součástí turné No Filter Tour, přijeli kromě těch českých i fanoušci z různých koutů Evropy. Před otevřením bran ve 14:00 čekaly u vstupů stovky návštěvníků, pořadatelé koncertu jich očekávají nejméně 50.000.

V Praze dnes vystoupí legendární Rolling Stones, předkapelu jim dělá Pražský výběr

04.07. 07:58

Praha - Legendární britská skupina Rolling Stones dnes vystoupí na letišti v pražských Letňanech. Koncert bude součástí evropské části jejího turné No Filter, které zahájila 17. května v Dublinu.

Po třech dnech se podařilo chytit uprchlou pumu

01.07. 10:13

Zvole (u Prahy) - Pumu, která ve čtvrtek utekla ze zooparku ve Zvoli u Prahy, se podařilo dnes večer chytit. Lidem tak již nehrozí žádné nebezpečí, uvedl na webových stránkách obce starosta Miroslav Stoklasa.

Na pražském orloji budou nově okénka ze skleněných vitráží

30.06. 10:49

Praha - Koncem léta se na věž Staroměstské radnice po několikaměsíčních opravách vrátí orloj. U apoštolů budou nová okénka ze skleněných vitráží, které nahradí ta plechová.

Pražské trolejbusy dostaly po 46 letech vlastní číselnou řadu

30.06. 08:57

Praha - Trolejbusy pomáhaly v Praze před druhou světovou válkou zavádět hromadnou dopravu do mnoha kopcovitých částí města a dvojité troleje patřily až do 60. let nerozlučně k obrazu Vinohrad, Karlova náměstí nebo Strahova.

V Praze na zastávce Štěpánská se srazily tramvaje, zraněno bylo 20 lidí

29.06. 14:09

Praha - Karambol dvou tramvají na zastávce Štěpánská v Ječné ulici v Praze si dnes po poledni vyžádal 23 zraněných. Zasahuje pět posádek rychlé zdravotnické pomoci, jedna lékařská posádka, inspektor a speciální vůz Atego. Asistovali i pražští hasiči z centrální stanice, vyprošťovat ale nebylo…

Ze zooparku u Prahy utekla puma, lidé bÿ se neměli zdržovat venku a chodit do lesa

28.06. 16:54

Praha - Ze zooparku ve Zvoli u Prahy dnes utekla dospělá puma. Lidé by se neměli zdržovat venku a neměli by chodit do blízkého lesa. Šelma utekla už loni. Podle starosty obce Miroslava Stoklasy stojí stavby v zooparku nelegálně, chovatel ale má povolení k chovu zvířat.

Pražská buňka ČSSD zuří: Nejmenování Pocheho bylo trapné a nestandardní

28.06. 15:08

Praha - Nejmenováním Miroslava Pocheho ministrem zahraničních věcí se dnes odpoledne bude zabývat předsednictvo krajského výkonného výboru ČSSD Praha. Většina jeho členů se shoduje, že situace je trapná a nestandardní. Prý se také potvrzuje, že fungování koalice ANO s ČSSD za podpory komunistů bude…

Otřesné chování: Pět mladíků vykoplo v Praze ženu z tramvaje. Hlavu si rozbila o obrubník

28.06. 08:09

Praha - Policisté pátrají po třech mladících a dvou dívkách, kteří koncem května vyhodili z noční tramvaje na zastávce Karlovo náměstí v Praze cestující, která je předtím okřikla kvůli hlasitému a neurvalému chování. Devětadvacetiletá žena při pádu narazila hlavou do obrubníku přilehlého chodníku a…

reklama
reklama
reklama

Fotogalerie

K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace