Články k tématu: Star Wars

Ovládne Ukrajinu temná síla? O post poslance se opět uchází Darth Vader

26.06. 08:01

Ani nadcházející předčasné parlamentní volby na Ukrajině se neobejdou bez kandidáta jménem Darth Vader, tedy záporné postavy z filmové epopeje Hvězdné války. Kandidát s tímto jménem se uchází o poslanecký mandát v Oděse, uvedl list Ukrajinska pravda s odvoláním na ústřední volební komisi. Ukrajinci…

Zemřel představitel Žvejkala v Hvězdných válkách Peter Mayhew (†74)

03.05. 05:04

Herec Peter Mayhew, který ztělesnil Žvejkala (Chewbacca), chlupatého přítele pašeráka Hana Sola, v Hvězdných válkách, zemřel.

Jak by to vypadalo, kdybychom nad hlavami měli dvě Slunce?

28.05. 08:39

"Pokud existuje nějaký střed vesmíru, tak tahle planeta je ta nejvzdálenější." To tvrdil Luke Skywalker o planetě Tatooine. Jaké by to asi bylo žít na planetě se dvěma Slunci, jako měl Tatooine?

reklama

Hvězdné války dorazily do kin. A téměř trhají rekordy

17.12. 20:41

Los Angeles (USA) - Poslední epizoda filmové ságy Hvězdné války zaznamenala v severoamerických kinech druhé nejvyšší tržby v historii během prvního víkendu po premiéře.

Do kin vstupuje osmý díl slavné ságy Star Wars, jde o vůbec nejdelší film série

08.12. 11:11

Los Angeles - Sobotní světovou premiérou v Los Angeles vstupuje do kin další díl hvězdné ságy Star Wars, nyní s podtitulem Poslední z Jediů. Se stopáží 252 minut je vůbec nejdelším z celé série. Z ukázek je možné vyvodit, že se snímek bude věnovat postavě Rey.

Disney chystá další tři díly Hvězdných válek, natočí je Rian Johnson

10.11. 08:53

New York - Fantasy sága Hvězdné války se dočká dalších tří dílů. Novou trilogii natočí americký režisér Rian Johnson, který se podílel i na dosud poslední osmé epizodě série.

Princezna Leia nezemřela na infarkt. Carrie Fisherová v sobě měla divokou kombinaci drog

21.06. 16:33

Americká herečka Carrie Fisher († 60) nezemřela letos v prosinci na následky srdečního záchvatu, jak se původně předpokládalo. Milovaná představitelka princezny Leiy ze Star Wars podle výsledků pitvy podlehla syndromu spánkové apnoe a kombinaci dalších faktorů. V její krvi navíc stopy kokainu,…

Trailer nové epizody Hvězdných válek je venku. Co na něj říkáte?

15.04. 09:57

Los Angeles - Osmý díl Hvězdných válek nazvaný Star Wars: Poslední z Jediů bude mít premiéru letos 15. prosince. Tři tisíce fanoušků slavné sci-fi ságy mělo dnes v americkém Orlandu možnost poprvé zhlédnout trailer.

Skončí princezna Leia ve Hvězdných válkách? Disney řeší nový problém

28.12. 15:39

Los Angeles - Filmové studio Disney musí vyřešit dilema, co se stane s kultovní postavou princezny Leiy v nekončící sáze Star Wars. Její představitelka, herečka Carrie Fisherová, totiž v úterý nečekaně zemřela. Bylo jí 60 let.

Zemřela herečka Fisherová, princezna Leia z Hvězdných válek

27.12. 19:25

Washington - Ve věku 60 let zemřela americká herečka Carrie Fisherová, představitelka princezny Leiy z Hvězdných válek. Oznámil to server Fox News.

Hvězdné války čeká osmé filmové zpracování, tentokrát bude jiné. Podívejte se na trailer

08.04. 23:01

Praha - Fanoušci Hvězdných válek se konečně dočkali! Tvůrci filmu vypustili do světa první trailer k dalšímu pokračování tohoto celosvětového trháku, přesněji však řečeno k prvnímu dílu z plánované antologie samostatných filmů z dílny LucasFilm.

reklama
Fotogalerie