Články k tématu: Vražda

Pyrofilní sadista bil a zapaloval bezdomovce v Ostravě, má si odsedět 23 let

včera 16:34

Ostrava - Petr Kolek (19), který brutálně zbil dva bezdomovce v horní Datyni a v Ostravě-Zábřehu, si má ve vězení odpykat 23 let. Jeden z napadených na následky zranění zemřel, druhý má doživotní následky. Mladík navíc několik bezdomovců podpálil a sledoval, jak hoří.

V Egyptě zadrželi bývalého koptského mnicha, je podezřelý z vraždy

11.08. 22:00

Káhira - V Egyptě dnes zadrželi bývalého mnicha Vaíla Saada. Policie ho podezřívá z nedávné vraždy biskupa ve významném koptském klášteře v poušti severozápadně od Káhiry.

V Albánii dopadli mladíka, který údajně svou rodinu vyvraždil kalašnikovem

11.08. 13:09

Tirana - Albánská policie dnes zadržela 24letého muže. Je podezřelý, že osm členů své rodiny postřílel ze samopalu. Motiv činu zatím není jasný.

reklama

Vraždě radní z Ria? Možná se na ní podíleli politici ze strany prezidenta Temera

11.08. 12:07

Rio de Janeiro - Brazilský ministr pro veřejnou bezpečnost naznačil, že se na vraždě populární radní města Rio de Janeiro Marielle Francové mohli podílet politici. Doposud úřady nejvíce podezíraly milice, které mají pod kontrolou chudinské čtvrti Ria.

Otřesné video šokovalo celou Brazílii: Odhalilo brutální násilí a vraždu mladé ženy

11.08. 09:18

Brasília - Celou Brazílií otřásl případ brutálního domácího násilí. Záběry z bezpečnostních kamer v jedné z budov zachytily násilí na mladé ženě i její pád z balkonu bytu, kde žila s násilnickým manželem. V Brazílii se podle tisku jen čtvrtina bitých žen odváží stěžovat si. Sama vláda uvádí, že…

Z rvačky v pražském autobusu je vražda, policie navrhla obžalovat dva cizince

07.08. 16:53

Praha - Incident v autobusu MHD na pražském Smíchově byl z těžkého ublížení na zdraví překvalifikován na vraždu, protože zraněný muž nakonec zemřel. Policisté navrhli obžalovat dvojici cizinců.

Muž obžalovaný z brutální vraždy matky vinu odmítl. Byl jsem na procházce, tvrdil u soudu

02.08. 14:19

Hradec Králové - Krajský soud v Hradci Králové dnes začal projednávat případ muže (35), který je obžalován z vraždy na Semilsku. Podle spisu uškrtil svou matku. Pokud mu bude vina prokázána, může dostat až 15 let vězení.

Trest za vraždu 14leté dívky v Doubici? Pachatel si má odsedět 19 let

24.07. 15:47

Ústí nad Labem - Martin Chlouba si má za vraždu čtrnáctileté dívky a za pokus o vraždu její kamarádky odsedět 19 let ve věznici se zvýšenou ostrahou. Verdikt, který je zatím nepravomocný, dnes vynesl Krajský soud v Ústí nad Labem.

Soud s údajným vrahem z Doubice finišuje. Padne za vraždu a pokus o vraždu výjimečný trest?

23.07. 12:10

Ústí nad Labem - Tento týden by mohl zaznít rozsudek na Martinem Chloubou (35), který je obžalován z vraždy čtrnáctileté dívky a z pokusu o vraždu její šestnáctileté kamarádky. Hrozí mu až výjimečný trest.

Sebevražda? V centru Brna našli mrtvého cizince

21.07. 17:07

Brno - Policie od časného rána vyšetřuje smrt cizince, jehož tělo ráno leželo na křižovatce Koliště a Cejlu v centru Brna.

Vražda maskovaná jako sebevražda? V kauze oběšeného policisty vypovídali i trestanci

20.07. 12:19

Olomouc - V kauze oběšeného policisty z Olomouce dnes vypovídali vězni, olomoucký krajský soud se s nimi spojil prostřednictvím videokonference. V případu je Česlav Hurina obžalovaný z vraždy. Za neposkytnutí pomoci je stíhán policistův kolega Rudolf Bajtek.

Policie zadržela údajného vraha krasobruslaře Tena (†25), druhý útočník dál uniká

20.07. 12:04

Almaty - Policie v Kazachstánu zadržela jednoho z dvojice mužů podezřelých z vraždy krasobruslaře Denise Tena. Mladý sportovec po útoku na ulici vykrvácel.

Sportovní svět je v šoku: Nadějný krasobruslař zemřel po přepadení na ulici

19.07. 17:48

Almaty - Dva muži na ulici kazašské metropole pobodali krasobruslaře Denise Tena. Bronzový medailista z olympijských her 2014 a vicemistr světa z roku 2013 zemřel na vykrvácení. Bylo mu pouhých 25 let.

Dvacetiletá žena zabila novorozence paličkou na maso, soud jí snížil trest

18.07. 13:58

Praha - Za vraždu novorozené dcery si mladá žena z Plzně odpyká 15 let vězení. Původní trest jí dnes o čtyři roky snížil pražský vrchní soud, který tak částečně vyhověl jejímu odvolání.

Žalobkyně žádá za 15 let starou vraždu přísné tresty

16.07. 18:37

Liberec - Pro tři muže obžalované z vraždy Martina Říhy, která se měla stát před 15 lety, požaduje státní zástupkyně tresty 13 let vězení. Vina Roberta Šulce, Pavla Malého a Vladimíra Stratila je podle ní prokázána výslechy utajených svědků a dalších.

Policisté na poli na Olomoucku našli mrtvého novorozence

16.07. 16:01

Olomouc - Policisté našli ve středu u Věrovan na Olomoucku mrtvého novorozence. Zda šlo o vraždu, není zatím zřejmé. Po matce dítěte bylo vyhlášeno pátrání.

Na Chrudimsku údajně pobodal několik lidí synovec Jiřího Kajínka

11.07. 22:06

Prachovice - V Prachovicich na Chrudimsku kriminálka vyšetřuje násilný trestný čin. Z místa záchranná služba odvezla dvě osoby zraněné nožem. Pachatel je podle informaci TV Prima synovec Jiřího Kajínka.

Dva Češi se pohádali v Oslu, spor skončil smrtí 27leté ženy

11.07. 08:09

Oslo - Hádka 51letého Čecha a 27leté Češky v norské metropoli skončila útokem muže na ženu, která posléze podlehla bodným poraněním.

Americká seniorka (92) zastřelila syna, protože ji chtěl poslat do starobince

04.07. 08:26

Washington - Dvaadevadesátiletá žena ve Spojených státech zastřelila svého o dvacet let mladšího syna kvůli tomu, že ji chtěl umístit do pečovatelského domu.

V Británii zatkli zdravotnici, je podezřelá z vražd nemluvňat

03.07. 15:53

Londýn - Severoanglickým městem Chester otřásl případ zdravotnice z novorozeneckého oddělení tamní nemocnice. Podle kriminalistů zavraždila osm nemluvňat a dalších šest dětí se zabít pokusila.

Muž nalezený na stavbě v Prostějově zemřel násilnou smrtí

03.07. 10:15

Prostějov - 55letý muž, jehož tělo bylo nalezeno v sobotu po 18:00 na staveništi v Prostějově, zemřel násilnou smrtí. V kraji jde poslední dobou o třetí případ nálezu mrtvého muže.

Muž vyskočil z okna věžáku v Ostravě, v náručí měl dítě. Dopadlo to tragicky

29.06. 16:20

Ostrava - Z okna výškového domu v Ostravě ve čtvrtek vyskočil 28letý muž, v náručí měl devítileté dítě. Pád z více než 20 metrů nepřežili.

Paranoidní pár umučil aupairku. Prý chtěla omámit a sexuálně zneužívat členy jejich rodiny

26.06. 16:54

Londýn - Francouzský pár, který byl v květnu uznán vinným z vraždy mladé krajanky, která u něj pracovala jako au pair, dnes dostal u britského soudu doživotí. Přesnou příčinu smrti vyšetřovatelé nemohli zjistit kvůli stavu těla, prokázali ale, že au pair utrpěla mnohočetné zlomeniny.

Bloger na konferenci mluvil o řešení sporů, chvíli poté byl zavražděn na záchodě

26.06. 12:00

Tokio - Japonský bloger Keničiró Okamoto (41) píšící pod přezdívkou Hagex vystoupil na konferenci ve Fukuoce s příspěvkem na téma Jak řešit online spory. Následně byl zavražděn. K incidentu došlo již v neděli, média o něm informovala až dnes.

reklama
reklama
reklama

Fotogalerie