Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Mladík skákal do přehrady Hracholusky. Netrefil se do vody a na místě zemřel

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Lukáš Urban, EuroZprávy.cz

Plzeň - Letní radovánky na přehradě Hracholusky za Plzní dnes skončily tragicky pro mladého muže. Skočil z 15 metrů a dopadl na skálu. Na místě zemřel.

Na místě neštěstí poblíž obce Úlice na severu Plzeňska zasahoval vrtulník, hasiči i vodní záchranáři. "Skočil špatně na skálu a utrpěl vážné poranění hlavy neslučitelná se životem," uvedla mluvčí krajské záchranky Lenka Ptáčková.

Podle Václava Ondry z vodní záchranné služby, která byla na místě první, skákal 25letý muž asi z 15 metrů ze skály. Kamarádi ho prý přesvědčovali, aby do vody neskákal.

Záchranáři zasahovali také v Chotíkově u Plzně, kde se topil muž (76) v bazénu u rodinného domu. "Resuscitovali ho a ve vážném stavu převezli na emergency plzeňské fakultní nemocnice," dodala Ptáčková.

Témata:  úmrtí přehrady koupání záchranáři

Související

Aktuálně se děje

28. června 2026 15:16

Richard Krajčo promlouval k Charlotte Gottové. Měl jednu jedinou radu

Už dvě vlastní písně představila Charlotte Gottová fanouškům. Názor si na skladby mohli udělat i lidé z branže, včetně těch, kteří s nadanou dcerou Karla Gotta spolupracovali. Tak jsme se již například dozvěděli, co si myslí Richard Krajčo. 

Zdroj: Dan Šrámek

Další zprávy