reklama

Kaiser popísá, že by se řadil mezi takzvané sluníčkáře, kteří uprchlíky ze zemí Blízkého východu a z Afriky v Evropě vítají. "Vnímám to jako velikou hrozbu," přiznal ustaraně.

Nutno dodat, že ve svém názoru není osamocen. Například jeho herecký kolega Jiří Krampol má vztek nejen na migranty, ale právě i na sluníčkáře. "Přijedou čtyři krásné autobusy, v nich utečenci udělají bordel, ale nechutný. To bylo opravdu odporný, co v té televizi ukazovali. Co z toho autobusu udělali, to ani nemůžu říkat. To se stydím říkat. Vylezou z toho ven, někde se ubytují. Tam udělají druhý bordel a čekají, až pojedou do Německa. Teď přijde banda těch blbů sluníčkářů, kteří jdou a uklízí po nich ty autobusy," řekl Krampol serveru EuroZprávy.cz.

Podle Krampola by se lidem mělo pomoci, ale ne tímto způsobem. "Co to je? Já přijdu někam na návštěvu a budu se tam chovat jak dobytek? Udělám bordel, odejdu a nechám to tak? A ještě to pomluvím a budu dělat nějaká vulgární gesta, A všichni furt chodí po špičkách, aby se někdo neurazil. To já jsem uražený za to, že teta jde do nemocnice, musí si přinést hajzlpapír z domova. A že mi pošlou 40 korun k důchodu. Takhle hnusně se žádný režim ke starým, nemocným a postiženým lidem nechoval. Je to odporné a neříkám to jenom já, říká to spousta lidí," dodal herec a moderátor.

Režisér Zdeněk Troška je pro změnu přesvědčen, že jsme svědky detailně propracovaného plánu, jak si podmanit svět. "Vším k většímu, největšímu obohacení! Bezohlednost kapitálu, pohrdání lidmi a vším, čeho lidská rasa dosáhla, všechno směnit za dolar! Ano, dolar, mamon! To je jediná kultura, jediný Bůh! Srazit protivníka na kolena, rozvrátit jakoukoliv jednotu na světě, ale hlavně v Evropě, nastolit chaos, agresi, svou jedinou nadvládou pak rozhodovat o bytí a nebytí všech," uvedl pro EuroZprávy.cz režisér.

Podle něj je součástí plánu vedle rozbití dobře fungujících států i rozvrácení evropské prosperity a skoro tři čtvrtě století trvajícího klidu a míru přesunem milionů muslimů do Evropy. "Víme, že v těchto zemích jsou lidé sdělovacími prostředky přímo nabádáni k tomu, aby šli do Evropy, hlavně Německa, Švédska a Anglie, kde na ně čeká příjemný, bezpracný život s vysokými životními dávkami. Prostě ráj na zemi zaživa," dodal.

Je mu také jasné, proč migranti nechtějí žít na venkově a v malých městech a žádají přijetí do velkých měst. "Tam pak jejich mnohočetná komunita bude ze zákona pobírat milionové podpory; čím větší bude, tím víc peněz jim bude přiděleno. A stane se, že ve volbách snadno získá nejvíc hlasů. A bude rozhodovat, nastolí své zákony a práva, svůj způsob života," tvrdí pro EuroZprávy.cz Troška.

Kaiser se ale na celou krizi podíval ze širšího spektra a tvrdí, že se v ní nabízí paralela s rokem 1938 a 1939. "Ona tu prostě je. Tehdy taky všichni ustupovali a jak to dopadlo. Evropa teď taky ustupuje. Myslím, že to je něco podobného a řekl bych, že je tady zaděláno. A řešení, nacházíme se v situaci deset minut po dvanácté," uvedl pro EuroZprávy.cz.

reklama