Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Smrtelná nehoda na trati mezi Českými Budějovicemi a Plzní zastavila provoz

Nehody vlaků
Nehody vlaků
Foto: Pixabay

České Budějovice - Smrtelná nehoda zastavila vlaky mezi Českými Budějovicemi a Plzní. Rychlík srazil a zabil mladého muže.

ČTK to řekli mluvčí Drážní inspekce a záchranné služby. Podle webu Českých drah byl provoz v daném úseku trati přerušen do zhruba 20:50.

Vlak srazil mladíka krátce před 16:30 v úseku Protivín - Číčenice. Chodec se pohyboval po kolejích mimo stanici či přejezd.

"Nehoda se stala na širé trati," uvedl mluvčí Drážní inspekce Martin Drápal. Záchranáři již podle mluvčí krajské zdravotnické záchranné služby Petry Kafkové nemohli sraženému pomoci.

Témata:  nehody vlaků vlaková neštěstí

Související

Aktuálně se děje

5:00

Víkendová předpověď počasí. Nejtepleji má být v jedné části Moravy

První červnový a tím pádem i ryze letní víkend klepe na dveře. Rozhodně ale nebude tropický. Nejtepleji bude v neděli na jihu Moravy, vyplývá z předpovědi Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ). I ve volných dnech ale může zapršet. 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy