Diskuze: Z vodovodů v Praze loni uniklo 14,9 milionu kubíků vody

Aktuálně se děje

22. června 2026 21:43

Nohavica zpíval hymnu, na obrazovce to nebylo. ČT musí vysvětlovat

Česká televize se v den konání jednodenní výstražné stávky stala terčem ostré kritiky a nařčení z cenzury písničkáře Jaromíra Nohavici, jenž zpíval hymnu během jednoho mezistátního sportovního utkání. Diváci ho totiž zpívat neviděli. Jak se to stalo? 

Zdroj: Dan Šrámek

Další zprávy