reklama
Pomsta ve StarDance! Stojí za vším zhrzená láska? - anotační obrázek
Pomsta ve StarDance! Stojí za vším zhrzená láska?

„Velmi masivní reklama provázela televizní pořad o Kajínkovi. Asi jsme nemohli očekávat žádné 'veledílo'. Už vybrané téma vyvolávalo rozporuplné diskuse, a to jak mezi odborníky, tak u laické veřejnosti. Televizní obrazovka však předčila očekávání,“ nevěřícně konstatoval předseda poslaneckého klubu KSČM Pavel Kováčik.

Poukazuje na to, že ze zločince je najednou celebrita. „Z člověka, který soustavně porušoval zákony, se autoři chtíc nechtíc pokusili vytvořit akčního hrdinu, jenž okrádal bohaté, stát a pojišťovny,“ naráží politik na slova Kajínka, který prý okrádal jen „komunisty a pojišťovny“.

„Tento pokroucený pohled, který nám předložili autoři, skýtá i skrývá nebezpečí. Mladí lidé hledají své idoly, pokud nemají dobré zázemí rodiny, mohou tedy snadno podlehnout vlivu tohoto pokřiveného ideálu Kajínka. A jeho zákony nerespektující minulost neradno opakovat. Pouze vypnout, či přepnout obrazovku není řešením, jen ochranou našeho zdravého rozumu a duševního zdraví,“ dodává Kováčik.

Podobně zděšený byl po pořadu také lidovecký europoslanec Tomáš Zdechovský. „Žvásty #Kajínek na TV #Prima jsou neuvěřitelné. Zloděj, který okradl stovky lidí se nyní obhajuje...okradl jsem pojišťovny a komunisty. Tak to je naprostý #psychopat a celý pořad je naprosto ke zvracení,“ napsal na twitteru.

8 komentářů (Poslední 16.11. 11:05) Napište svůj názor

reklama