Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Nehoda na D1: Po nárazu do kamionu zemřel řidič dodávky

Autonehoda
Autonehoda
Foto: Pixabay

Jihlava - Řidič dodávky nepřežil dnes večer srážku svého vozu s kamionem na dálnici D1 na Vysočině.

Tragická dopravní nehoda se stala po 21:00 na 161. kilometru ve směru na Prahu mezi exitem Velká Bíteš a Lhotka, vyplývá z informací policie a silničářů.

"Řidič vozu značky Peugeot narazil do nákladního vozidla. Utrpěl těžká zranění, kterým na místě podlehl," řekla ČTK krajská policejní mluvčí Jana Kroutilová. Na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému.

Dálnice byla zhruba hodinu uzavřená, po 22:00 policisté obnovili provoz v jednom jízdním pruhu. Na místě se tvořily kolony.

Témata:  nehody aut dálnice

Související

Aktuálně se děje

4:00

Letní počasí se vším všudy. O víkendu se ohřejeme, hrozí ale i další bouřky

Bouřlivé počasí se Česku nevyhne ani během prvního ryze červnového víkendu. Bouřky hrozí během soboty, která bude podle předpovědi teplejším z obou dní. Na Moravě může teplota vystoupat až na 26 °C. V neděli má být jen lehce přes dvacet. 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy

Pavel Blažek

Blažek po bitcoinové kauze pozastavil členství v ODS

Ministr spravedlnosti v demisi Pavel Blažek pozastavil své členství v Občanské demokratické straně. Stalo se tak krátce poté, co kvůli narůstajícímu tlaku v souvislosti s takzvanou bitcoinovou kauzou podal demisi z ministerské funkce a zároveň se vzdal kandidatury v nadcházejících podzimních volbách. Původně měl být na čtvrtém místě jihomoravské kandidátky koalice Spolu. Kromě toho rezignoval také na funkci předsedy regionálního sdružení ODS v Jihomoravském kraji.