reklama

Milan Rokytka po odvezení do nemocnice prohlásil, že se nedá vyloučit jeho úmyslné otrávení. Záchranná služba však konstatovala, že za jeho stav mohl alkohol. Zejména po sociálních sítích kolují parodující obrázky, kde vystupuje opilý Milan Rokytka, když leží na zádech na pódiu, kam se jeho téměř bezvládné tělo uráčilo položit. 

Takto ležel Rokytka, než jej zvedl "mlátička" Karel Slezák a předal záchranné službě. 

Jedna z koláží vyobrazuje Rokytku jako výborného výškaře, který by mohl Českou republiku reprezentovat třeba na Olympijských hrách v Tokiu 2020. 

V této koláži účinkují i tiskový mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček, sám prezident Miloš Zeman a nechvalně známý účastník televizního pořadu Ano, šéfe! Kuchařský učedník tehdy málem okradl svou babičku, za což byl na sociálních sítích nejen pod palbou kritiky, ale kvůli jeho nesrozumitelným argumentům také terčem posměchu. 

Snímek pochází ze seriálu Třináct důvodů proč. Pokud bychom měli přeložit slova, která dívka a jedna z hlavních postav seriálu říká, takto zní následovně: "Tak vidíš, tady začíná problém. Ten úsměv. Ten zatracený úsměv." 

Milan Rokytka jako vyvolený Neo ze sci-fi filmu Matrix. Jedná se o moment ze snímku, kdy se hlavnímu hrdinovi podaří vyhnout se kulce. Přesně takovým způsobem to totiž provedl.

Zde už je Milan Rokytka, ležící, spící, na nosítkách a v péči záchranářů. Důležité přece jenom je, že se mu nic vážného nestalo. 

Loading...

4 komentáře (Poslední 05.02. 00:22) Napište svůj názor

reklama