Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Dálnice D1 kvůli nehodě stála

Autonehoda
Autonehoda
Foto: Pixabay

Loket (Benešovsko) - Dálnici D1 uzavřela dnes odpoledne na 67. kilometru ve směru z Prahy na Brno zhruba na 40 minut hromadná nehoda. Podle hasičů se srazilo šest vozidel, podle policie pět.

Liší se také informace o počtu zraněných, hasiči evidují jednoho lehce zraněného člověka, který má převážně oděrky. Podle policie se ale při nehodě zranili dva lidé. ČTK to řekli mluvčí středočeských hasičů Petr Svoboda a policie Veronika Čermáková.

Kolem 13:45 byl provoz v místě obnoven dvěma jízdními pruhy, nabourané automobily jsou odstavené v pruhu pro pomalá vozidla.

Podle Svobody šlo o lehčí nehodu, komplikace působilo pouze větší množství aut. Dálnice byla zcela uzavřená po dobu zásahu záchranářů.

Nehoda se stala na hranicích Středočeského kraje a Vysočiny, kromě středočeských hasičů proto u nehody zasahovali také hasiči z Pelhřimova.

Policie dopravu z dálnice odkláněla na 66. kilometru na Loket, zpět se řidiči mohli vracet na 75. kilometru u Hořic.

Témata:  nehody aut

Související

Aktuálně se děje

18. dubna 2025 19:18

SuperStar se vrací, potvrdila televize

Na české a slovenské televizní obrazovky se má vrátit populární pěvecká talentová show SuperStar. Potvrzují to informace od našich sousedů. Loni to bylo dvacet let, co soutěž poprvé proběhla v Česku i na Slovensku. 

Zdroj: Dan Šrámek

Další zprávy