reklama

Postránecký se se svými problémy svěřil v dojemném dopise. „Vážení a milí. v životě každého z nás nastávají různé momenty a různá období. V tom svém právě prožívám zásadní etapu, kdy se snažím vrátit své tělo za pomoci týmu lékařů do obvyklé kondice. Je však jen na mně, abych se k celé věci postavil statečně a čelil tomu beze strachu, jak nejlépe dokážu,“ vzkazuje herec.

Asi před dvěma týdny se v médiích objevila zpráva, že byl hospitalizován v nemocnici. Povahu zákroku ale tajil. Národní dovadlo, kde Postránecký hraje, muselo jeho výpadek řešit náhradníky. Audienci u královny převzal roli Alois Švehlík, ve Třech sestrách František Němec a v Mlynářově opičce jej vystřídal Jiří Štěpnička.

Herec dává jasně najevo, že je optimista. „Současnou situaci beru jako novou výzvu a příležitost. Nechci se skrývat ani stranit veřejného zájmu, ale věřím, že pochopíte, že nové síly chci nabírat zejména v soukromí a se svými nejbližšími. V některých situacích jsou další slova zbytečná a rozebírání detailů nežádoucí,“ říká také hvězda řady filmů a seriálů.

Rozhodně to ale neznamená, že by přestal pracovat. „Nadále však aktivně pracuji, na Primě pokračuji v natáčení Receptáře Prima nápadů a nového seriálu, jehož detaily se včas dozvíte, a už teď se těším na jeho vysílání,“ prozdaril.

Přesto by prý ocenil, kdyby lidé respektovali jeho soukromí. „Velmi si vážím vaší podpory, a zároveň prosím o respektování mého soukromí a uvítám, když v nejbližší době bude mediální zájem o moji osobu omezen na minimum. Děkuji za pochopení a těším se brzy na shledanou,“ vzkázal svým fanouškům.

Loading...

0 komentářů Napište svůj názor

reklama