Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Na Českokrumlovsku zemřel po srážce s autem chodec

Autonehoda
Autonehoda
Foto: Pixabay

Chodec dnes zemřel při srážce s osobním autem u Velešína na Českokrumlovsku.

Tragická nehoda se stala na silnici I/3, silnice je průjezdná jedním pruhem. ČTK to dnes řekla krajská policejní mluvčí Štěpánka Uhlířová.

Nehoda se stala v 18:45 u křižovatky s Kaplickou ulicí. Pětasedmdesátiletého Chodce srazilo osobní auto Ford, řidič jel od Kaplice na České Budějovice.

Chodec na místě zemřel. U nehody zasahovali záchranáři i hasiči. "Hasiči byli na místě první, pokoušeli se o resuscitaci," řekla Uhlířová.

Témata:  nehody aut Jihočeský kraj Český Krumlov

Související

Aktuálně se děje

4. dubna 2026 20:06

3. dubna 2026 19:34

Ceny Anděl představily vystupující napříč žánry i generacemi

S blížícím se datem konání 35. ročníku Cen Anděl Coca-Cola odhalují pořadatelé kompletní složení letošních vystupujících. Na pódiu pražského Výstaviště se 11. dubna představí nominovaní napříč žánry i věkovými kategoriemi – od Michala Prokopa a Framus Five, přes Lenny s Unique Quartetem, po Annet X nebo trio GUFRAU s Victorem Kalem a Rohonym. Večerem v hlavním vysílacím čase na ČT1 provedou Libor Bouček a Martin „Mikýř” Mikyska.

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy

Petr Macinka přichází na zasedání nové vlády

Hnutí Duha hrozí kvůli nařčení z terorismu právními kroky

Představitelé českých ekologických organizací čelí v posledních dnech bezprecedentním výrokům ze strany vládních činitelů. Zelený kruh, zastřešující asociace ekologických spolků, se ostře ohradil proti jednání vládního zmocněnce Filipa Turka a místopředsedy vlády Petra Macinky. Podle ekologů tito politici zneužívají své postavení k zastrašování a používají rétoriku, která do demokratického právního státu nepatří.