Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Zemřel zpěvák Dan Nekonečný, bylo mu 52 let

Dan Nekonečný
Dan Nekonečný
Foto: Profimedia

Zpěvák Dan Nekonečný ve svých 52 letech zemřel. Informaci potvrdil na Twitteru starosta Řeporyjí Pavel Novotný.

Zpěvák proslavený svým extravagantním vystupováním byl údajně nalezen mrtvý v jednom z bytů v pražských Řeporyjích. Na místě zasahuje záchranka a policie.

Úmrtí potvrdil na sociální síti starosta městské části Pavel Novotný. "Daniel Nekonečný už není mezi námi," uvedl. "Ano. Zemřel. Už křepčí na mléčné dráze s bohy celého vesmíru," dodal.

Příčina smrti zatím není známa.

Nekonečný se narodil 29. června 1966 v Boskovicích a proslavil se v čele kapely Šum svistu. Nejen na vystoupení, která byla plná barev, efektů, ohňostrojů a tropických prvků, se oblékal do výstředního oblečení, nejčastěji ve žluté barvě. Kromě hudby se objevil například i ve filmu Jak se krotí krokodýli.

Témata:  Dan Nekonečný úmrtí

Související

Aktuálně se děje

27. července 2026 8:29

Bobule se dočkají dalšího pokračování. Natáčení dospělo do zdárného konce

Dva hlavní hrdinové předchozích dílů oblíbené filmové série z prostředí jižní Moravy si tentokrát do jisté míry prohodí role. Z obou jsou dnes ne úplně spořádaní tátové a na scénu přicházejí bobulky – nová generace, která si hledá vlastní cestu.

Zdroj: Dan Šrámek

Další zprávy

Ilustrační foto

Češi chtějí za volant co možná nejdřív, ukazují data z programu L17

Již více než dva a půl roku mohou na silnice vyrazit řidiči už od sedmnácti let pod dohledem zkušeného mentora. Data potvrzují, že zájem o řízení ještě před osmnáctinami v režimu L17 nadále roste. Podíl nových řidičů vstupujících do programu L17 se průběžně zvyšuje a v posledních dvou měsících již přesáhl hranici 30 %. Navíc žádost o řidičák i zápis mentora lze vyřídit on-line na Portálu dopravy.