reklama

Na ovdovělého Kramného se po jeho návratu z Egypta ženy jen lepily. Jak dokládají svědecké výpovědi a záznamy odposlechů, čerstvý vdovec si pozornost žen užíval. Sexuální narážky měl i vůči přítelkyním zesnulé Moniky.

Jen měsíc po návratu z Egypta, tedy na přelomu listopadu a prosince, měl sex s milenkou Kateřinou, kterou znal již z dřívějška. Žena jej ale po návratu z Egypta oslovila a začala se s Kramným pravidelně vídat. Svému kamarádovi Stanislavovi se do telefonu chlubil, že "že se sešel s jednou kočkou, sexbombou, která mu přinesla belgické pralinky".

Když mu kamarád Stanislav z legrace řekl, že by si měl dát pozor, že by mohly být otrávené, žertoval Kramný, že je pošle Moničině matce, "ať se z toho po*ere!"

Sex s Kateřinou měl Kramný výhradně v bytě, ve kterém předtím žil s Monikou a Klárkou. Po pár týdnech jej ale milenka přestala bavit. A tak ji vyměnil dokonce v průběhu Vánoc! Štědrý den ještě strávil s Kateřinou, která u něj přespala, když za ním přišla na první a druhý vánoční svátek, tak už jí neotevřel a do telefonu ji odbyl, že nemá náladu.

Protože už 25. prosince znovu kontaktoval čtyřiadvacetiletou Šárku, která je v průběhu listopadu začala sama nahánět, protože, jak přiznala ve své výpovědi, ji Kramný přitahoval. Na začátku listopadu mu poslala dopis i se svou fotografií. Chvíli si psali emaily, ale Kramný se nakonec odmlčel. Kontaktoval ji právě den poté, co měl doma naposledy Kateřinu.

Během svátků si hodně psali a volali a 2. ledna se poprvé sešli. "Již při prvním setkání došlo k intimnostem a pohlavnímu styku, obžalovaný byl nervózní, stále se díval z okna, zda náhodou tam nejsou novináři. Tvrdil jí, že má sex poprvé od události v Egyptě. Jí to ale přišlo zvláštní, neboť samotný styk trval dlouho, přes hodinu, bez toho aniž by obžalovaný dosáhl vyvrcholení," stojí v rozsudku.

Kramný si se Šárkou stále častěji telefonoval a že to byly velmi zajímavé telefonáty! "V některých hovorech docházelo i k sexu po telefonu. Tato problematika byla náplní většiny jejich hovorů," stojí v odůvodnění rozsudku. "Časem si (Šárka - poz. red.) uvědomila, že něco není v pořádku, když obžalovaný stále hovořil o svém ukájení se při pohledu na její fotku a podobně!" uvedla svědkyně při výslechu.

"Při poslední schůzce někdy v únoru 2014 v autě prováděli praktiky, o nichž se dříve bavili po telefonu, ale obžalovaný již byl k ní odtažitější, jako by ho to již nezajímalo. V dalších dnech frekvence i délka jejich telefonátu se snižovala, obžalovaný se při nich projevoval jinak," popisuje rozsudek, jak Kramný o mladou milenku, která podle jeho vlastních slov připomínala Moniku, zřejmě ztrácel zájem.

Krátce po poslední schůzce přišlo zatčení, a umístění do vazby. Jak dokládají dopisy, které unikly na veřejnost, Kramný už na Šárku dávno zapomněl. Žhavé vzkazy teď posílá nové známosti Vandě.

0 komentářů Napište svůj názor

reklama