Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Kramný zůstává ve vazbě, soud jeho stížnost zamítl

Petr Kramný u soudu (15. 9. 2015)
Petr Kramný u soudu (15. 9. 2015)
Foto: Michal Král, EuroZprávy.cz

Olomouc - Vrchní soud v Olomouci zamítl stížnost Petra Kramného (37) na vazbu, o které před časem rozhodl Krajský soud v Ostravě. Odůvodnění nebylo zveřejněno.

Kramného z Karviné soud odsoudil letos v lednu. Senát ho uznal vinným, že v červenci 2013 na dovolené v Egyptě zabil elektrickým proudem svou manželku a dceru. Kramný také musí podle soudu zaplatit příbuzným své ženy celkem osm milionů korun.

Obžalovaný se proti rozsudku hned odvolal, státní zástupce také. Případem se bude zabývat Vrchní soud v Olomouci.

"K důvodům zamítnutí se nebudeme vyjadřovat, dokud rozhodnutí nebude doručeno všem účastníkům," řekl dnes mluvčí olomouckého soudu Vladimír Lichnovský.

Témata:  Petr Kramný vazba

Související

Aktuálně se děje

6. prosince 2025 18:12

Znali jsme prognózu a věděli, co přijde, prozradil přítel Patrika Hezuckého (†55)

Ačkoli Patrik Hezucký, populární moderátor, bojoval s vážnou nemocí, nikdo z jeho blízkých nebyl zcela připraven na nevyhnutelný konec. Jeden z jeho přátel popsal pro Expres.cz tíživé pocity, které provázely každou cestu do benešovské nemocnice v posledních dnech jeho života. Lidé sice znali špatnou prognózu od lékařů, ale bylo nesmírně obtížné čelit otázce, zda Patrika vidí živého naposledy.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy