Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Smrtelná nehoda na Ostravsku. Zemřel řidič, dalších šest osob včetně dítěte je zraněných

Autonehoda
Autonehoda
Foto: Pixabay

Ostrava - Tragickou nehodu, při které zemřel řidič a dalších šest lidí se zranilo, museli dnes po poledni řešit záchranáři, policisté a hasiči u obce Stará Ves na Ostravsku.

Životem na nehodu doplatil řidič osobního auta, které se srazilo s dodávkou. Zemřel ještě před příjezdem záchranářů. Ti ale i tak měli hodně práce - na místě totiž bylo zároveň dalších šest zraněných, včetně dětí.

"Pět mužů ve věku pětatřicet až dvaačtyřicet let a jeden, jehož identitu ani věk záchranáři neznají, utrpěli středně těžká nebo těžká zranění, všichni však byli v době zásahu při vědomí. Z postižení dominovala zranění hlavy, hrudníku a končetin. S lehkým zraněním byl ošetřen i pětiletý chlapec," uvedl Lukáš Hampl, tiskový mluvčí moravskoslezských záchranářů.

Na místě zasahoval také vrtulník. Dva dospělí skončili v městských nemocnicích v Ostravě a Novém Jičíně, čtyři další zranění pak v ostravské Fakultní nemocnici. Případem se zabývá policie.

Témata:  nehody aut

Související

Aktuálně se děje

9:56

Rudolf Merkner promluvil o rozvodu s Janou Bernáškovou. Řekl, co je těžké

V šoubyznyse to není jen o nových láskách či svatbách, ale i rozchodech a rozvodech. Loni se rozpadlo manželství scénáristy a režiséra Rudolfa Merknera s herečkou Janou Bernáškovou. Merkner nyní přiznal, s čím je pro něj těžké vyrovnat. 

Zdroj: Dan Šrámek

Další zprávy

Schůze Poslanecké sněmovny

Předsedou Poslanecké sněmovny byl zvolen Tomio Okamura

Poslanci Poslanecké sněmovny ve středu zvolili Tomia Okamuru (SPD) do funkce předsedy dolní komory Parlamentu. Okamura získal v tajné volbě 107 hlasů ze 197 odevzdaných, čímž těsně překonal potřebnou většinu. Jeho protikandidát, lidovec Jan Bartošek, získal podporu 81 poslanců. Zvolením předsedy se uzavřel první zásadní bod ustavující schůze a nově vznikající koalice tak prosadila svého klíčového kandidáta.