reklama

Novotný na sociální síti před nedsávnem zveřejnil seznam nepohodlných osob, kterým by se rád pomstil. Jelikož předsedovi ODS slíbil, že se zdrží vulgarit, pouze nakousnul, že jde podle něj o "bandu zm***". Následně vypsal konkrétní jména, kterých je deset.

Na sedmém místě se nacházel člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání Vadim Petrov, který kritikou Novotného nešetří. A to ani nyní, kdy na sociální síti napsal, že si nechce dělat legraci z ODS.

"Pořád si myslím, že by měla být silnou politickou alternativou. Nemůžu ji odpustit, že nešla do vlády, protože si myslela, ze utrhne cely bank. Její komunikační bezradnost, nedostatek invence, kreativity, neschopnost najít si současný komunikační styl mě až bolí," uvedl.

Problém ale vidí i jinde. "ODS přeju, aby se příští rok zmátořila, něco se sebou udělala, Řeporyjce, který se na ní drží jako klíště a dělá z ní karikaturu, se zbavila a opustila tuhle údernickou a budovatelskou inspiraci," dodal směrem k Novotnému.

Reakci, která přišla, ale zřejmě nečekal. Novotný totiž připustil, že kdyby ODS "luskla prsty", tak vystoupí. "Vadime, ty jsi byl vždycky spíše pro legraci, docela bych ti přál trošku střízlivosti a sebereflexe, vůbec tomu nerozumíš, ty lolo," dodal následně.
 

reklama