Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Pražská policie vyšetřuje znásilnění několika dětí v Praze 2

Policie ČR, ilustrační fotografie.
Policie ČR, ilustrační fotografie.
Foto: Adam Mráček / INCORP images

Neznámý pachatel v březnu v Praze 2 sexuálně zneužil podle policie několik dětí, přičemž nejmladšímu dítěti bylo sedm let a nejstaršímu 11 let.

Kriminalisté na webu zveřejnili kamerový záznam zachycující muže, se kterým kvůli objasnění případu potřebují mluvit. Pokud ho někdo pozná, má kontaktovat policii na lince 158. ČTK to dnes sdělil policejní mluvčí Jan Daněk.

Podle Daňka se případ stal na konci března v Sadech Svatopluka Čecha nedaleko stanice metra Jiřího z Poděbrad. Pachateli za znásilnění hrozí v případě dopadení a odsouzení až 12 let vězení.

Témata:  Policie ČR znásilnění

Související

Aktuálně se děje

28. června 2026 20:11

Ledecký se opřel do Klempíře a Macinky. Přijeli jste se znemožnit, vzkázal

Česko řeší vystoupení motoristických ministrů na festivalu v jihomoravské Strážnici, kde lidé vypískali nejprve Oto Klempíře a následně i Petra Macinku. Neuniklo to ani hudebníkovi Janku Ledeckému. Otec olympijské šampionky věnoval oběma politikům vlastní vzkaz. 

Zdroj: Jiří Hrubý

Další zprávy

Bouřky, ilustrační fotografie

Horké počasí střídají bouřky. Jak během nich efektivně vyvětrat? Má to svá pravidla

S koncem vlny tropických veder, která sevřela celou zemi, přichází dlouho očekávané ochlazení. Studená fronta s sebou však přináší také silné bouřky. Pro většinu domácností, kde teploty v interiérech dosahovaly nesnesitelných hodnot, představuje tento zvrat vítanou příležitost k ochlazení rozpálených zdí a k pořádnému vyvětrání. Aby bylo větrání během bouřek efektivní a zároveň bezpečné, je nutné dodržovat několik základních zásad.