Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Při nehodě mezi Budějovicemi a Krumlovem zemřeli tři lidé, další těžce zraněn

Při nehodě dvou osobních aut zemřeli tři lidé
Při nehodě dvou osobních aut zemřeli tři lidé
Foto: Policie ČR

Při nehodě dvou osobních aut na hlavním tahu z Českých Budějovic do Českého Krumlova zemřeli dnes večer tři lidé. Silnice I/39 bude několik hodin neprůjezdná.

Další člověk se těžce zranil, uvedla policie na twitteru. 

"Obětí jsou tři lidé, další člověk je těžce zraněný. Silnice nebude několik hodin průjezdná. Na místě zasahují všechny složky integrovaného záchranného systému," řekl ČTK mluvčí jihočeských policistů Milan Bajcura.

Jihočeský kraj - Velmi tragická DN uzavřela silnici České Budějovice - Český Krumlov (I/39) u odbočky na Dolní Třebonín. Obětí střetu dvou OA jsou tři osoby. Další osoba je těžce zraněná. Silnice nebude několik hodin průjezdná, zvolte objízdnou trasu. #policiejck pic.twitter.com/H3gRmUkDLs

— Policie ČR (@PolicieCZ) August 24, 2022

Tragická nehoda se stala u odbočky na Dolní Třebonín nedaleko obce Chlumec. Podle informací silničářů na webu dopravniinfo.cz vede objízdná trasa přes obce Horní Třebonín, Prostřední Svince, Krasejovka a Bukovec. Uzavírka má podle předběžného odhadu trvat do půlnoci.

Naposledy zemřeli tři lidé při nehodě na jihu Čech v říjnu 2020. Při havárii auta u Nových Hradů na Českobudějovicku tehdy zahynuli tři mladí muži. S autem narazili do dvou stromů, náraz vozidlo rozlomil. Dva zemřeli bezprostředně při nehodě, třetí později i přes snahu záchranářů jej resuscitovat.

Témata:  nehody aut Jihočeský kraj

Aktuálně se děje

14. července 2024 17:59

Hamás vzdal snahu o příměří v Gaze. Jednání s Izraelem končí

Konec války v Pásmu Gazy se opět oddálil. Palestinské militantní hnutí Hamás v neděli oznámilo, že se stahuje z vyjednávání o příměří, informoval web France24. Hamás konstatoval, že je připraven obnovit jednaní ve chvíli, kdy Izrael prokáže, že skutečně stojí o uzavření dohody. 

Zdroj: Lucie Podzimková

Další zprávy