Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

V Rožnově spadl z osmimetrové výšky muž při hře s airsoftovými zbraněmi

Záchranáři v akci, ilustrační fotografie
Záchranáři v akci, ilustrační fotografie
Foto: Lukáš Urban, EuroZprávy.cz

Zhruba z osmimetrové výšky se dnes kolem poledne zřítil v Rožnově pod Radhoštěm muž, který se s ostatními hráči účastnil airsoftové hry v jednom z opuštěných objektů.

Muž spadl až do sklepa, odkud jej vynesli hasiči. Na místě zasahoval také vrtulník, který jej přepravil na traumacentrum ostravské nemocnice, řekli ČTK mluvčí záchranné služby a hasičů.

Neštěstí se stalo v opuštěném objektu u Ostravské ulice. "Muž spadl z výšky asi osmi metrů. Jednotka hasičů z Rožnova pod Radhoštěm pomohla s jeho vynesením ve vakuových nosítkách z hloubky asi dvou metrů. Pro zraněného muže přiletěl vrtulník, pomohli jsme s jeho přenesením i do vrtulníku," uvedl mluvčí hasičů Roman Žemlička.

Podle mluvčího krajské záchranné služby Jakuba Omelky muž spadl v rozestavěném objektu z vrchního patra až do sklepa, šlo podle něj o výšku osmi až deseti metrů. "Muž byl při vědomí, krvácel z nosu a z viditelných zranění měl pohmožděniny. Kvůli vyloučení vnitřních zranění byl z preventivních důvodů přepraven vrtulníkem na traumacentrum ostravské nemocnice," řekl ČTK Omelka.

Témata:  Zlínský kraj úrazy

Aktuálně se děje

23. června 2024 19:37

Jurečka chce zvýšení platů ve veřejném sektoru až o deset procent

Ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka (KDU-ČSL) plánuje na úterní schůzce tripartity navrhnout zvýšení platů ve veřejném sektoru od září pro tzv. první skupinu, do které patří úředníci, pracovníci v kultuře, technici, nepedagogičtí zaměstnanci ve školství a zaměstnanci ve státní službě. Navrhované zvýšení se pohybuje mezi sedmi a deseti procenty. Jurečka to uvedl v pořadu Otázky Václava Moravce na České televizi.

Zdroj: Karolína Svobodová

Další zprávy