Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Není to už trochu moc? Agáta Hanychová přiznala, na čem všem se snaží ušetřit

Agáta Hanychová
Agáta Hanychová
Foto: iprima.cz

Agáta Hanychová se v podcastu „Agáta a Ornella“ svěřila, že je doma velice spořivá.

Agáta uvedla, že se to projevuje například tím, že pokud její syn přijde ze školy dřív a nestihne oběd, ona si pro něj dojde s kastrolky a pak tuto jednu porci rozdělí na večeři pro celou rodinu.

Její úsporné chování dokonce překvapilo i její matku, Veroniku Žilkovou, když viděla, že děti nosí obnošené oblečení.

Agáta v podcastu přiznala, že je šetrná i pokud jde o elektřinu, a to podobně jako host epizody, babička Jaruška.

S humorem dodala, že má problém spustit myčku na vyšší program, a dokonce pere prádlo na velmi nízké teploty, aby ušetřila energii.

I když jí manžel vysvětlil, že spotřeba elektřiny není tak nákladná, Agáta zůstává u své úsporné strategie, kterou uplatňuje i ve své domácnosti.
 
 

Témata:  Agáta Hanychová

Související

Aktuálně se děje

3. ledna 2026 19:59

Prasklo to. Partnerka zápasníka Muradova prozradila tajemství

Nový kalendářní rok 2026 sice teprve začal, ale už tu máme první potvrzenou veselku. Partnerka zápasníka Makhmuda Muradova se totiž na sociální síti pochlubila, že nosí nové příjmení. Moc podrobností ale neprozradila. 

Zdroj: Jiří Hrubý

Další zprávy