Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Předpověď počasí na noc a čtvrtek 15. prosince

Ilustrační foto
Ilustrační foto
Foto: Radek Sycha, EuroZprávy.cz

Praha - Za frontálním systémem bude přes střední Evropu postupovat zvolna k východu tlaková výše, informuje chmi.cz.

Počasí v noci (22-07):Zataženo až oblačno, postupně ojediněle až polojasno. Na severovýchodě místy, jinde jen ojediněle občasné sněžení, v západní polovině Čech i mrholení. Místy mlhy, i mrznoucí. Nejnižší teploty -1 až -5 °C, v jihozápadní polovině Čech +3 až -1 °C. Slabý proměnlivý vítr 1 až 4 m/s.

Tlaková tendence: slabý až mírný vzestup

Rozptylové podmínky: mírně nepříznivé

Počasí přes den (07-24):Zataženo až oblačno, zpočátku ojediněle, postupně místy polojasno. Ojediněle slabé sněžení, nebo mrholení, i mrznoucí. Místy mlhy, i mrznoucí. Nejvyšší teploty -1 až +3 °C. Slabý proměnlivý, postupně mírný východní vítr 2 až 5 m/s.

Tlaková tendence: slabý vzestup

Rozptylové podmínky: převážně mírně nepříznivé

Témata:  počasí

Související

Aktuálně se děje

6. září 2025 17:39

Odkud pozorovat zatmění Měsíce? Úkaz si nenechá ujít téměř celý svět

Nadcházející víkend bude pro mnohé pozorovatele oblohy příležitostí k úžasné podívané. Dojde totiž k zatmění Měsíce, které ho promění v rudý Měsíc. Kromě toho dosáhne svého vrcholu také zářící úplněk. Zatmění Měsíce bude viditelné v Evropě, Africe, Asii a Austrálii.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy