Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Předpověď počasí na noc a pondělí 25. dubna

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Marie Cvrčková, EuroZprávy.cz

Praha - Počasí u nás bude ovlivňovat tlaková níže se středem nad jižní Skandinávií. Po její zadní straně k nám bude proudit studený a vlhký vzduch od severozápadu.

Počasí v noci (22-07):Oblačno až polojasno, na východě území přechodně až zataženo, ojediněle, na západě a severozápadě místy sněhové nebo smíšené přeháňky. Nejnižší teploty +1 až -3 °C, v Čechách ojediněle tvorba náledí. Mírný severozápadní až západní vítr 2 až 5 m/s, uvedl chmi.cz.

Tlaková tendence: setrvalý stav

Počasí přes den (07-24):Polojasno až oblačno, během dne přechodně až zataženo a na většině území dešťové nebo smíšené přeháňky, nad 500 m většinou sněhové a na horách četnější. Nejvyšší teploty 5 až 9 °C. Mírný západní vítr 2 až 6 m/s se bude večer měnit na jihozápadní.

Tlaková tendence: setrvalý stav, v závěru období mírný pokles

Témata:  počasí

Související

Aktuálně se děje

20. února 2026 18:51

Josef Kokta vyráží dech: Rozvedeni jsme čtyři roky kvůli penězům, Hanychová neudrží tajemství

Josef Kokta (68) se rozhodl uvést na pravou míru spekulace, které v posledních dnech vířily kolem jeho vztahu s manželkou Ornellou (33). Šokoval přiznáním, že dvojice je již čtyři roky oficiálně rozvedená, ovšem jedním dechem dodal, že jako pár fungují i nadále. Tento krok nebyl výsledkem vztahové krize, ale chladného ekonomického kalkulu a snahy ochránit rodinu.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy