Počasí

Předpověď počasí na noc a neděli 24. prosince

23.12. 09:38

Praha - V čerstvém západním proudění k nám bude pronikat teplejší oceánský vzduch, informuje chmi.cz.

Předpověď počasí na noc a sobotu 23. prosince

22.12. 11:13

Praha - Tlaková výše se bude přesunovat z východního Atlantiku nad Francii. Na jejím okraji bude postupovat přes Polsko k jihovýchodu teplá fronta, informuje chmi.cz.

Předpověď počasí na noc a pátek 22. prosince

21.12. 10:45

Praha - Od západu se do střední Evropy rozšíří výběžek vyššího tlaku vzduchu. Během dne přejde přes naše území od severu studená fronta, informuje chmi.cz.

reklama

Předpověď do Štědrého dne? Blíží se vánoční obleva, Česko pokryje ledovka

20.12. 14:16

Praha - Meteorologové vydali výstrahu před ledovkou. Nejdříve zasáhne Čechy, kde bude vznikat v druhé polovině noci na čtvrtek. Ráno a dopoledne se mrznoucí déšť nebo mrholení spojené s ledovkou přesunou na Moravu.

Předpověď počasí na noc a čtvrtek 21. prosince

20.12. 09:50

Praha - Od severozápadu bude přecházet přes naše území frontální systém, informuje chmi.cz

Neuvěřitelné mrazy: Na Jizerce klesla teplota pod minus 23 stupňů

19.12. 09:02

Liberec - Česko se probudilo do dalšího mrazivého rána, velmi chladno bylo především v Libereckém kraji. Například na Jizerce v Jizerských horách klesla teplota dokonce pod minus 23 stupňů.

Předpověď počasí na noc a úterý 19. prosince

18.12. 10:39

Praha - Do oblasti vysokého tlaku nad střední Evropou bude postupovat od severozápadu slabá okluzní fronta a ovlivní počasí zejména v Čechách, informuje chmi.cz.

Přehled po regionech: Na silnicích je náledí, zmrazky i spoustu nehod

18.12. 08:59

Celá ČR - Silnice v Česku jsou dnes sjízdné se zvýšenou opatrností. Řidiči si musejí místy dávat pozor na náledí. Policie řeší řadu nehod a drobných kolizí.

Výstraha: Česko zasáhlo silné sněžení, na silnicích hrozí náledí

17.12. 19:03

Praha - Čechy zasáhlo dnes odpoledne silné sněžení a hrozí tvorba náledí. Vyplývá to z výstrahy Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).

Předpověď počasí na noc a pondělí 18. prosince

17.12. 16:02

Praha - Ve studeném vzduchu bude přes střední Evropu přecházet od jihozápadu nevýrazná oblast vysokého tlaku vzduchu, informuje chmu.cz.

Předpověď počasí na noc a neděli 17. prosince

16.12. 20:00

Praha - Ve vyšších vrstvách atmosféry k nám bude od severu zasahovat brázda nízkého tlaku vzduchu. Současně se bude do střední Evropy rozšiřovat od západu výběžek vyššího tlaku vzduchu, informuje chmu.cz.

Teploty v Česku nespadnou pod lunu další měsíc

16.12. 16:20

Praha - V noci bude mrznout, ale přes den se zřejmě průměr nejvyšších teplot v Česku udrží další čtyři týdny nad nulou. Na Štědrý den může teplota přes den dosáhnout až plus pěti stupňů Celsia.

Předpověď počasí na noc a sobotu 16. prosince

15.12. 10:33

Praha - Od západu se na naše území rozšíří nevýrazný výběžek vyššího tlaku vzduchu. Po jeho přední straně k nám bude zesilovat příliv studeného vzduchu od severozápadu až severu, informuje chmi.cz.

Předpověď počasí na noc a pátek 15. prosince

14.12. 09:59

Praha - Frontální vlna přejde přes naše území k východu a za ní k nám bude proudit chladnější vzduch od západu, uvedl chmi.cz.

Předpověď do konce týdne: Připravte se na silný vítr a ledovku

13.12. 14:43

Praha - V části Česka hrozí v noci a ve čtvrtek ráno tvorba ledovky. V Moravskoslezském kraji a v Olomouckém kraji na Jesenicku, Šumpersku a Přerovsku pak v noci opět zesílí vítr, slábnout by měl v poledne.

Předpověď počasí na noc a čtvrtek 14. prosince

13.12. 10:32

Praha - Okluzní fronta přejde přes naše území dále k východu a za ní k nám během dne bude proudit chladný vzduch od západu. Večer bude postupovat z Německa nad naše území frontální vlna, informuje chmi.cz.

Předpověď počasí na noc a středu 13. prosince

12.12. 11:24

Praha - Od jihozápadu se k nám přechodně rozšíří výběžek vyššího tlaku vzduchu. Ze západní do střední Evropy bude postupovat okluzní fronta a večer začne ovlivňovat i počasí u nás, informuje chmi.cz.

Českem se prohnala vichřice. Poničila střechy, vyvrátila stromy a způsobila komplikace v dopravě

12.12. 09:20

Olomouc/Zlín/Ostrava/Pardubice - Extrémně silný vítr, před kterým varovali meteorologové, napáchal značné škody. Hasiči vyjížděli k desítkám případů především na Moravě, ve Slezsku a východních Čechách.

Předpověď počasí na noc a úterý 12. prosince

11.12. 10:30

Praha - V noci začne přes naše území přecházet k východu studená fronta a za ní bude od západu proudit do střední Evropy studený vzduch. Informuje o tom na svém webu Český hydrometeorologický ústav.

Dávejte pozor na cestách: Česko zasáhne extrémně silný vítr a ledovka

10.12. 15:03

Praha - Ve východní polovině Česka se k silnému větru dnes a v noci na pondělí přidají mrznoucí srážky, které mohou na silnicích tvořit ledovku.

Předpověď počasí na noc a pondělí 11. prosince

10.12. 11:51

Praha - Po přední straně brázdy nízkého tlaku vzduchu nad východním Atlantikem a západní Evropou bude proudit do střední Evropy teplý vzduch od jihu, informuje chmi.cz.

Dočkáme se bílých Vánoc? Výhled počasí do konce roku

09.12. 15:58

Praha - Trend průměrných týdenních teplot bude pokračovat do konce tohoto i na začátku příštího roku. Týdenní minimální teploty budou zůstávat převážně pod bodem mrazu, maximální teploty se do konce roku budou udržovat většinou nad nulou. Uvedl to dnes Český hydrometeorologický ústav v dlouhodém…

Předpověď počasí na noc a neděli 10. prosince

09.12. 10:36

Praha - Počasí u nás začne od západu ovlivňovat frontální systém, uvedl chmi.cz.

Meteorologové varují: Ledovku vystřídá náledí. Jaké počasí nás čeká o víkendu?

08.12. 14:08

Praha - Teploty budou večer a v noci klesat k nule a ledem se mohou místy pokrýt vlhké silnice. Na náledí se musejí připravit chodci i motoristé v celém Libereckém kraji a také na Ústecku, Děčínsku a Teplicku.

reklama
reklama
reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací