Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Předpověď počasí na noc a čtvrtek 20. července

Počasí v létě
Počasí v létě
Foto: Pixabay

Praha - Před zvlněnou studenou frontou, která začne přecházet přes naše území k východu, k nám bude vrcholit příliv teplého vzduchu od jihozápadu, informuje chmi.cz.

Počasí v noci (22-07):Polojasno až skoro jasno, při zvětšené oblačnosti ojediněle přeháňky nebo bouřky. Během noci na západě a severozápadě až oblačno a ojediněle přeháňky nebo bouřky. Nejnižší teploty 18 až 14 °C. Slabý proměnlivý vítr do 3 m/s nebo klidno.

Tlaková tendence: setrvalý stav nebo slabý pokles

Počasí přes den (07-24):Polojasno až skoro jasno, během dne od západu přibývání oblačnosti s přeháňkami a bouřkami, ojediněle i silnými. Na Moravě a ve Slezsku srážky až večer. Na západě Čech velká oblačnost s přeháňkami a bouřkami už od rána. Nejvyšší teploty 29 až 33 °C, na západě Čech kolem 27 °C, na jihu Moravy až 35 °C. Slabý proměnlivý vítr do 4 m/s se bude měnit na mírný západní 2 až 6 m/s. V bouřkách vítr zesílí.

Tlaková tendence: slabý až mírný pokles, večer mírný vzestup

Témata:  počasí

Související

Aktuálně se děje

5. května 2025 10:57

OBRAZEM: Zachránili jste Evropu před Ruskem, řekla Zelenskému Pekarová Adamová

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj zahájil druhý den své oficiální návštěvy České republiky návštěvou Poslanecké sněmovny. Krátce před desátou hodinou jej přivítala předsedkyně dolní komory Markéta Pekarová Adamová (TOP 09). Jednání se zúčastnili také všichni místopředsedové Sněmovny, včetně zástupců opozičních hnutí ANO a Pirátů.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy