Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Předpověď počasí na noc a úterý 12. září

Déšť v ulicích Prahy
Déšť v ulicích Prahy
Foto: Mariusz Stankowski / INCORP images

Praha - Východ území bude ještě v noci a ráno ovlivňovat zvlněná studená fronta. Přes den se bude nad střední Evropou rozpadat okluzní fronta, informuje chmi.cz.

Počasí v noci (22-07):Na Moravě a ve Slezsku zataženo s deštěm, na východě i vydatnějším, který bude od západu ustávat. V Čechách oblačno až polojasno, ojediněle přeháňky, místy i skoro jasno. Nejnižší teploty na Moravě a ve Slezsku 14 až 10 °C, v Čechách 11 až 7 °C. Mírný jihozápadní až západní vítr 2 až 6 m/s.

Tlaková tendence: slabý vzestup nebo setrvalý stav

Počasí přes den (07-24):Oblačno, ráno místy polojasno až skoro jasno, na západě místy, jinde ojediněle přeháňky. Na východě zpočátku zataženo, místy déšť. Večer ubývání oblačnosti. Nejvyšší teploty 14 až 18 °C. Mírný, většinou západní vítr 2 až 6 m/s.

Tlaková tendence: slabý vzestup

Témata:  počasí déšť

Související

Aktuálně se děje

22. října 2025 13:27

Ukrajina by souhlasila s Trumpovým kompromisem, potvrdil Zelenskyj

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj uvítal kompromisní návrh amerického protějška Donalda Trumpa, aby se válka na Ukrajině zastavila na úrovni nynější frontové linie. Zelenskyj ale vyjádřil přesvědčení, že Moskva s tím nebude souhlasit. 

Zdroj: Lucie Podzimková

Další zprávy